Loko Vltavín – FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

Loko Vltavín  – FK OEZ Letohrad 3:1 (3:1)

Domácí: : Čaba – Valíček, Bureš, M. Krimlák, Hájek – Matějka, Pečeňa (75.Palej), Valášek, Marčík (61.Škrovánek) – Předota, Franěk(85 Zelenka).

Hosté: Kykal – Moník, Vaniš, Macek, Macháček – Kail(65.Nágl), Kuželka , Bíro,Nadrchal – Brendl (75.Konečný), Semerák

Branky : 2, 41. Matějka, 32 Franěk– 4. Nadrchal

Karty: :Valášek – Macek

HR:Slavíček Leoš

AR:Moník , Novák

Letohradské střelecké trápení pokračovalo i v sobotním sychravém dopoledni na hřišti pražského Vltavínu .V úvodu zápasu se z prvního útoku radovali domácí . Na centrovaný míč si nejvýše vyskočil Matějka a hlavou otevřel skóre utkání. Za dvě minuty se radovali i hosté . Bíro hledal volného Nadrchala proti kterému vyběhl hluboko do hřiště domácí brankář Čaba. Jeho odkop ale trefil Nadrchala a míč se vrací zpět do brány .Hosté po štastné brance vyrovnali ve 4.minutě na 1:1 a rychlá branka je opět nabudila. Letohrad se dostal zpět do zápasu. Hosté dobře kombinovali a postupně si vytvářeli tlak ze kterého,ale neskórovali. O osudu utkání rozhodla nevydařená desetiminutovka mezi 32 a 42 minutou.Ve 30 minutě domácí nejprve zahrozili z trestného kopu z hranice velkého vápna . Ve 32 minutě se prosadil přes chybujícího Moníka a Vaniše Franěk a domácí se dostali do vedení . Ve 41 minutě se domácí radovali potřetí . Zahrávaný trestný kop prošel celým pokutovým územím a pro volného Matějku nebyl problém vstřelit třetí branku Vltavínu. V závěru prvního poločasu zabránil dalšímu gólu Kykal, když chytil 3 dorážky domácích útočníků.Ve druhém poločase se hosté snažili zvrátit nepříznivý stav zápasu,ale domácí pozornou obranou si výsledek pohlídali .Nejblíže ke vstřelení branky měli v 48 minutě Kail,ale jeho střelu zablokovali domácí obránci a v 70 minutě ve vyložené šanci tentokrát zklamal i kanonýr Brendl. Letohradu se opět střelecky nedařilo a navíc tentokrát zklamala celá obranná čtveřice,která neměla svůj den.

Text vložil: Hynek Miroslav

Prospali jsme začátek utkání, kdy jsme inkasovali zbytečnou branku. Se štěstím jsme vyrovnali a začali jsme domácí přehrávat. Vypadalo to, že je otázka času kdy vstřelíme branku. Bohužel přišel nepochopitelný zkrat našich nejzkušenějších hráčů, soupeřův gól na 2.1 a pro mne zcela nepochopitelný 15 minutový kolaps celého mužstva, kdy jsme inkasovali potřetí a málem i počtvrté. Do druhé půle byly karty dány jasně, domácí si již hlídali náskok a my nebyli schopni ani dát kontaktní branku, díky naší pokračující střelecké impotenci. Pokud vstřelíme 13 gólů ve 12 zápasech těžko můžeme pomýšlet na bodové hody...

• 23.11.2019 09:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Poličce -
  • 24.11.2019 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 - FK Náchod, 11:00 - SK Dobruška /Opočno, 12:30 - SK Rozkoš Č.Skalice