Hlavní menu

FK OEZ Letohrad – FC Slovan Liberec B 0:2

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK OEZ Letohrad – FC Slovan Liberec B 0 : 2 (0:0)
Letohrad představil obměněný kádr s novým rozestavením, bohužel však nenavázal na poslední výhru, která je hodně vousatého data 3.září. Soupeř byl tentokrát rozhodně k poražení a je velká škoda, že z tlaku převážně v první půli nevytěžili Veselého svěřenci nějakou branku. Po přestávce se na podmáčeném terénu lépe pohybovali hosté a ze dvou povedených akcí vytěžili tři body.

FK OEZ Letohrad – FC Slovan Liberec B 0 : 2 (0:0)

Domácí: Kykal – Macek, Niessner, Vaniš, Kail – Bíro, Novotný, Rudolf – Nadrchal (80.Nágl), Brendl (73.Kabourek), Kulhánek (54.Faltus)
Trenér: Jaroslav Veselý

Hosté: Kolář – Pokorný, Patka (74.Vlasko), Bína, Zieris – Soběslav, Drobílek, Suk, Rybanský – Kmoníček (87.Lukes), Daniel
Trenér: Jaroslav Vodička

Branky: 70.Zieris, 85.Kmoníček

ŽK: Rudolf – Kmoníček

Diváci: 360

HR: Benedikt Ladislav
AR: Němec, Vnuk

Průběh utkání: Letohrad představil obměněný kádr s novým rozestavením, bohužel však nenavázal na poslední výhru, která je hodně vousatého data 3.září. Soupeř byl tentokrát rozhodně k poražení a je velká škoda, že z tlaku převážně v první půli nevytěžili Veselého svěřenci nějakou branku. Po přestávce se na podmáčeném terénu lépe pohybovali hosté a ze dvou povedených akcí vytěžili tři body.
Už ve druhé minutě Nadrchal předložil Brendlovi míč jako na stříbrném podnose, avšak situaci, která mohla udělit ráz utkání letohradský šutér nevyužil a vystřelil mimo. V 10.minutě se ukázal domácí špílmachr Bíro, prudká rána se mezi tyče nevešla. Severočeši měli možnost pozlobit Kykala po faulu Macka a přímém kopu Drobílka, ani on však nebyl přesný. Ve 20.minutě novic Rudolf vypálil zatočenou střelu, Kolář s obtížemi vytěsnil na roh. Po půlhodině hry se Bíro vydal na zteč soupeřovy svatyně neohroženě podél brankové čáry, Kolář byl opět pozorný, z úhlu se nachytat nenechal. Drápky poté vystrčili opět liberečtí mladíci, Kmoníček v dobré pozici z místa penalty volejem bránu netrefil. Podobně se vedlo i Vanišovi z přímého kopu. Nejspanilejší představení domácí jedenáctky se narodilo krátce před přestávkou, do Vanišova centru se Nadrchal efektně položil a hlavou nechal vyniknout bezchybného Koláře.
Ve druhém dějství se obraz hry výrazně změnil a hned ve 47.minutě musel hasit Kykal průnik Kmoníčka. Domácí se dostali k náznaku šance v 65.minutě, Nadrchal vyhrál sprinterský souboj s brankářem, míč, mířící pomalu do sítě zpacifikoval navrátilec Zieris. V 70.minutě Drobílek rozehrál standartku, Kykal boxoval míč nešťastně pod sebe, kde se po odrazu nejlépe zorientoval Zieris a snadno poslal svůj tým do vedení. Vyrovnání mohlo přijít v 82.minutě. Závar před hostující bránou a po něm měl blízko k brance střídající Kabourek, míč ovšem ideálně netrefil, a tak druhý pokus dostal hlavou další střídající hráč Faltus, kterého vychytal reflexívním zákrokem vynikající Kolář. Jak je fotbal jednoduchý ukázali hosté v 85.minutě na tři přihrávky dostali míč na pravou stranu, po krásné přihrávce před bránu se nemohl mýlit Kmoníček a uzavřel nepovedený podvečer domácích druhou brankou v jejich síti.


Text vložil: Admin
Slovo trenéra

Další ze zápasů, který se mi hodnotí velmi těžko. Soupeř přijel pro bod a má tři. První poločas jsme sehráli slušně. Vytvořili jsme si územní převahu, měli jsme našeho tlaku využít a jít do vedení. Druhý poločas jsme již nehráli podle mých představ, zbytečně jsme se topili ve složitostech a nepřesnostech. Zápas rozhodla první branka Liberce, která byla z kategorie laciných. Měli jsme sice dvě velké příležitosti zápas vyrovnat, ale místo toho jsme za dvě minuty inkasovali podruhé.

 

Rozpis utkání

Partneři