FK Mladá Boleslav B - FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Mladá Boleslav B – FK OEZ Letohrad 2:2 (1:0)

Domácí: Kanaval – Brunclík (62. Sedláček), Charuza, Šťastný, Tvrdý – Rozsíval, Dudka (72. Schubert) – Bulut, Wojnar, Bořil – Táborský (46. Synek).

Hosté: Finke – Černohorský, Macek, Vaniš, Kail – Rudolf, Bíro, Novotný – Faltus (58. Kulhánek), Brendl, Nadrchal.

branky: 24,87 Bulut – 61 Kulhánek, 69.Brendl

karty:Bulut,Rozsíval – Biro,Rudolf

Rozhodčí: Schrőter – Bohatý, Šecová

Diváci :100

Utkání dvou rozdílných poločasů, po kterých se body nakonec dělily.V prvním poločase domácí jasně dominovali a že si Letohrad odveze z Mladé Boleslavi nějaký bod na to by si po prvním poločase asi nikdo nevsadil.Domácí posíleni o 6 hráčů širšího kádru A týmu hosty zatlačili od prvních minut na jejich polovinu.Domácí zatopili hostující obraně poprvé v 8 minutě.To se snažil nejprve hlavou prosadit Táborský a vzápětí jeho nebezpečný volej zablokovala letohradská obrana. Ve 21 minutě se technickou střelou snažil překonat brankáře Finkeho domácí hráč Dudka, ale jeho střela šla těsně vedle.Ve 24 minutě se poprvé prosadil Australan tureckého původu Bulut, když přeskočil hostující obránce a hlavou vstřelil úvodní branku zápasu.V 35 minutě poprvé nepřesně vystřelily i hosté,prudká střela Vaniše skončila nad Kanavalovou brankou. Od 41 minuty se hosté dostali ze stálého tlaku domácích a ke konci se přesunuli před branku domácích. Dokonce v samém závěru prvního poločasu mohli hosté i vyrovnat. Novotného šanci ale brankář Kanaval zneškodnil.
Do druhého poločasu nastoupil Letohrad jako vyměněný. Domácí sice v úvodu ještě několikrát zahrozili. Ve 49 minutě Finke zneškodnil střelu Tvrdého a o chvíli později Dudka střílel nepřesně. Letohrad,ale postupně převzal iniciativu a začal častěji ohrožovat domácí branku.O vyrovnání se postaral střídající Kulhánek.Ten byl na hřišti sotva 3 minuty když v 61.minutě využil Nadrchalovu šanci.Po hlavičce Nadrchala brankář míč neudržel , dobíhající Kulhánek uklidil míč do sítě a Letohrad vyrovnal na 1:1.V 68 minutě se skore opět měnilo ve prospěch Letohradu. Po akci Nadrchala našel Biro volného Brendla a ten s přehledem šanci proměnil ve vedoucí branku Letohradu . Hostům najednou narostla křídla a bylo jich plné hřiště.Jenom škoda že neproměnili další šance které si vytvořili.Domácí srovnali stav tři minuty před koncem zápasu . Po rohovém kopu se hlavou podruhé trefila zahraniční akvizice Bulut.

Text vložil: Hynek Miroslav

Domácí nás v prvním poločase jednoznačně přehrávali. Chtěli jsme být aktivní a nesoustředit se pouze na bránění, přesto nám Boleslav vnutila svůj způsob hry a my jsme se téměř celý první poločas nebyli schopni vymanit ze soustavného tlaku. Jako rozhodující pro další průběh vidím to, že jsme do poločasu neinkasovali podruhé. Ve druhém poločase jsme se až neuvěřitelně zvedli, vrátili se vyrovnáním do zápasu a druhým gólem výsledek otočili. Po druhém gólu jsme měli minimálně 4 brejkové situace, kdy jsme šli do přečíslení a mohli vedení i zvýšit. I když nám soupeř vyrovnal až těsně před koncem, považuji remízu za spravedlivou. Za zlepšenou hru ve druhém poločase jsme si minimálně bod zasloužili.

• 23.11.2019 09:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Poličce -
  • 24.11.2019 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 - FK Náchod, 11:00 - SK Dobruška /Opočno, 12:30 - SK Rozkoš Č.Skalice
  • 30.11.2019 12:30 | Starší elévové A | Halový turnaj U10 v Jaroměři -
  • 07.12.2019 08:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Jaroměři -