Hlavní menu

TJ Kunice - FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

TJ Kunice  – FK OEZ Letohrad 5:1 (2:1)

Kunice: Matiášek – Radoš, Kopta, Havlíček, Hyský, Kordiak (80. Lička), Balšánek, Brabec, Tafat, Šilhan (73. Koubek), Rejhon.

Letohrad: Finke (54. Satoria) – Kail, Vaniš, Niessner , Černohorský – Just (78. Nágl), Nadrchal (71. Kulhánek), Bíro, , Novotný Vukadinovič, Brendl,

Branky: 3. Šilhan, 29. Šilhan, 56. Tafat, 84. Tafat, 87. Tafat – 20. Brendl.
ŽK: 85. Kulhánek (LET), 85. Vaniš (LET).
Rozhodčí: Jedlička – Šifalda, Hasíková.
Diváci: 67.

Po vítězném zápase s Českou Lípou zajížděl Letohrad na horkou půdu do Kunic. K zápasu neodjel zraněný Kykal a vykartovaný Macek.
Domácí se ujali vedení již ve 3 minutě. Po zaváhání brankáře Finkeho se domácí dostali k odraženému míči a Šilhán technickou střelou překonal hostujícího brankáře. Letohrad odpověděl ve 20.minutě, po přihrávce Bíra se hlavou prosadil Brendl a srovnal na 1:1. Další branku doslova na podnose Šilhanovi připravili hostující stopeři. Vaniš na polovině domácích ztratil míč a od poloviny hřiště se na Finkeho řítil osamocený Šilhan, který bez problémů nájezd proměnil.
Ve druhém poločase se v 54 minutě zranil brankář Finke a jeho místo zaujal dorostenec Satoria. Jeho premiéra v ČFL byla krutá. Ještě si neosahal ani balon a už tahal míč z vlastní sitě. V 54.minutě propálil hradbu těl domácí Tafat a zvýšil na 3:1. V 69 minutě si vysloužil Satoria potlesk hrsky přítomných diváků, když vyboxoval míč letíci do jeho šibenice. V nervozním závěru se 2× prosadil Tafat a upravil na konečných 5:1.
Výsledek neodpovídá dění na hřišti hrálo se vyrovnané utkání. Letohradu v průběhu zápasu nebyly uznány 2 vstřelené branky.


Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

Výsledek je pro nás hodně krutý. Myslím si, že jsme neodehráli špatný zápas, i když to vzhledem k výsledku nevypadá. Jsem rád, že jsme zápas dohráli bez vyloučení. V Kunicích zřejmě nebudou bodovat ani jiná mužstva. Musíme rychle zapomenout jít dál a soustředit se na další zápas.

 

Rozpis utkání

Partneři