Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK PARDUBICE - FK OEZ Letohrad

FK Čáslav - FK Letohrad, 31.05.2020 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

FK PARDUBICE – FK OEZ Letohrad 4 : 0 ( 2 : 0 )

Domácí: Shejbal – Přibyl, Prorok, Šejvl, Norek – Dittrich, Kudrna (46. Řezníček), Jeřábek, Hundák – Petrus (75. Sklenář), Brychta (57. V. Kakrda). Trenér Svědík.
Hosté: Kykal – Šponar, Vaniš, Macek, Kail – Nadrchal, Bíro (83. Štěpán), Novotný, Kulhánek (58. Rudolf) – Brendl, Faltus (61. Kabourek). Trenér Veselý.
Branky: 18. Jeřábek z pen., 32. a 83. Dittrich, 67. Petrus.
ŽK: 1:0 (Přibyl).
Rozhodčí: Slavíček
AR: Moník, Arnošt
Diváků: 520.

První možnost měli v páté minutě hosté, kdy po centru Kulhánka zleva mířil vedle Nadrchal. Další akce se zrodila až v 18. minutě a hned byla zásadní v dalším vývoji zápasu. Naivní faul Šponara ve vápně na Kudrnu znamenal pokutový kop, který následně s přehledem proměnil Jeřábek – 1:0. Ve 29. minutě Dittrich ideální přihrávkou před branku našel Hundáka, ale ten z dobré pozice branku netrefil. Za tři minuty se domácí kombinací dostali do vápna hostů, na jejímž konci byl centr Hundáka a gólová hlavička Dittricha do odkryté branky – 2:0. Byl to jeho první gól v dresu FK Pardubice. Ve 37. minutě Petrus zblízka před brankou usměrňoval přihrávku Dittricha, ale Kykal reflexivním zákrokem vyrazil míč do bezpečí. Do šaten tak šli domácí s dvoubrankovým náskokem.
Ve druhé půli se hrál pohodový fotbal, domácí byli častěji na míči a hosté nijak nehrozili. V 53. minutě po centru Hundáka hlavičkoval vedle Prorok. V 67. minutě střídající Řezníček připravil šanci pro Petruse, který se před vápnem uvolnil a následně prostřelil Kykala potřetí – 3:0! V 72. minutě Jeřábek vysunul do brejku Petruse, ten ale místo střely ještě volil přihrávku na nabíhajícího V. Kakrdu, který se ale ke koncovce nedostal. V 83. minutě Dittrichova střela zblízka trefila Kykala do hlavy, míč se dostal k Hundákovi, který ho centrem vrátil před branku a Dittrich hlavou upravil na konečných 4:0. Za tři minuty mohl Dittrich zkompletovat hattrick, ale jeho střelu po brejku Kykal vykopl na roh. Domácí celek si tak připsal další povinné vítězství a stále drží stoprocentní jarní bilanci 6 zápasů – 6 výher při skóre 17:2. David Petrus je se 17 góly zatím nejlepším střelcem třetí ligy a gólman Martin Shejbal udržel již podesáté v sezóně čisté konto

Převzato web. stránek FK Pardubice

Text vložil: Hynek Miroslav

Zasloužená výhra Pardubic. Domácím jsme dokázali vzdorovat do prvního gólu, pak se domácí uklidnili, převzali otěže zápasu a zápas kontrolovali až do samotného konce. My jsme sice prvních dvacet minut druhé půle hru vyrovnali, ovšem bez výraznější příležitosti, naše hrubá chyba a třetí gól Petruse zápas definitivně vyřešil. Pardubice si tak zápas mohli v klidu dohrát. Domácí hrají v pohodě a je těžké zde dělat body, o čemž se přesvědčili i lepší týmy. Pro nás budou klíčové dva nadcházející zápasy.

• 30.05.2020 09:00 | Starší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 09:00 | Mladší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Pardubičky
  • 30.05.2020 13:00 | Starší elévové A | Landek cup 2020 pro U11 -