Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK OEZ Letohrad

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

Letohrad potvrdil ve Dvoře bídnou střeleckou produktivitu na venkovních hřištích.V letošní sezóně na venkovních hřištích ještě nevstřelili ani branku a s celkovým skóre 0:7 je jedním z nejhorších mužstev.

TJ Dvůr Králové nad Labem – FK OEZ Letohrad 2:0 (0:0)

Domácí: Ulrych – Podolník, Doseděl, Kruliš, Ježek – Kilevník, Fejk (90. Macek), Moník, Čenovský (72. Doseděl) – Klazar, Privara (46. M. Otradovský)

Hosté: Volšík – Kříž (80. Kabourek), Vaniš, Strasmeier, Vyskočil (46.Štěpán)  – Nadrchal, Macek, Brendl, Kail – Sekel Ma., Kulhánek (60. Faltus)

Fakta – branky: 66. Kilevník, 83. Doseděl ml.

Rozhodčí:
HR: Duchoň Ivo
AR: Myška ,Melichar

ŽK: Podolník – Macek, Nadrchal

I ve Dvoře se v prvním poločase Letohrad nedostal do brankového zakončení. A především brankář Volšík se v úvodu prvního poločasu pořádně zapotil. Domácí začali aktivně a hned v úvodu si vytvořili několik nebezpečných situací. V 7. minutě po standardní situaci se po hlavičce Doseděla míč otřel o břevno. V 10.minutě se domácí chytali za hlavu, když nepřekonali ve 100% příležitosti letohradského brankáře. Doseděl se opět snažil hlavou překonat Volšíka i ve 24 minutě, ale ani tentokrát se neprosadil. Z následujícího protiútoku naopak zahrozil Sekel přihrál Nadrchalovi, ale jeho slabou střelu Ulrych bez problémů zneškodnil. Ve 28. minutě si vybral slabší chvilku stoper Vaniš, ale Fejk nabídnutou příležitost nevyužil.Další tutovku domácích hasil v poslední chvíli Macek.
Letohrad v prvním poločase herně zklamal. Domácí navíc podržel i rozhodčí Duchoň. Faul na letohradského Kulhánka /úmyslné šlátnutí na hráče po odpískání/ se i v nižších soutěžích trestá červenou kartou.
Ve druhém poločase začali padat i branky. V 52.minutě se domácí sice ještě neprosadili. Stasmeierovu malou domů vystihl Klazar, ale mířil vedle. V 66. minutě se po trestném kopu Podolníka prosadil hlavou Kilevník. Sedm minut před koncem navíc školácky chyboval hostující brankář Volšík a Doseděl mladší upravil na konečných 2:0.
V závěru se do střelecké příležitosti dostal Nadrchal, ale jeho střela skončila těsně nad.

Text vložil: Hynek Miroslav

Utkání nemělo příliš velkou kvalitu. Domácí nás dostali pod tlak velkým množstvím standardních situací. Jednu z nich jsme neuhlídali a Kilevník nám hlavou vstřelil vedoucí gól. Případný závěrečný tlak nám pak zhatila individuální chyba. Ve venkovních zápasech se bez vstřelené branky bude těžko bodovat.

• 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -
  • 06.06.2020 14:30 | U19 - KP | SKP Slovan Moravská Třebová - FK Letohrad