Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Letohrad - Varnsdorf 1:0 (1:0)

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

Domácí: Karel - Volejník, Dvo?ák J. , David, Peřina - Šev?ík, Kroulík, Weldehana, Aberle (89.Ulvr) - Vacek (83.Šedivý), Čada (58.Lakomý)

Hosté:Hradiský - Šmalcl, Just, Leitner, Urbánek - Knap (53.Hyka), Runt (68.Obrtlík), Morávek, Sitar?ík - Helcelet, Sláde?ek

Branky: 19. Weldehana

ŽK: Vacek, Šev?ík - Šmalcl, Leitner, Hyka
?K:

HR: Adam Ji?í
AR: Chaloupka, Moudrý

Průběh utkání:
Fotbalisté Letohradu by si klidn? mohli nechat patentovat vítězství 1:0. Počtvrté v sezón? vyhráli a vždy tímto výsledkem. O výsledku rozhodlo chladnokrevné zakončení brejku etiopského fotbalisty Weldehany, který se díky vstřelenému gólu stal nejlepším střelcem mužstva, když dal tři góly ze šesti zápas?, které za Letohrad doposud odehrál. Hosté p?evážn? hrozili z doběe zahrávaných standartních situací.
První vážnou akci zápasu předvedli s chutí hrající hosté ve 14.minutě. Po rohovém kopu nasm?roval hlavičku nad bránu Leitner. I domácí odpověděli rohovým kopem, odražený míč posílá do náruče p?ipraveného Hradiského Weldehana.
Jediný gól zápasu se zrodil v 19.minutě. Čada ideáln? uvolnil Weldehanu, ten svoje sólo suverénn? zakončuje střelou po zemi podél vybíhajícího brankáře 1:0.
V t?chto chvílích se domácím dařilo soupeře přehrávat ve středu hřiště, bránu však ohrozil pouze Kroulík střelou z velké dálky nad.
Hosté se vzpamatovali a ještě před odchodem do kabin prov??il Karla Sitar?ík propaga?ní střelou doprostřed brány. Vyrovnat mohl hlavou Sláde?ek, ale po rohovém kopu Urbánka osamocený u přední tyče bránu netrefil.
V 57.minutě se doběe probíjí Čada, zbrkle střílí z 16m, i když mohl postupovat sám na bránu. Ješt? v 60.minutě předvedli domácí pohlednou útočnou akci, která končí po centru Vacka v náruči Hradiského.
Hosté viditeln? toužili po bodu a zdaleka neskládali zbran?. Do konce utkání byli lepším mužstvem, ale vyloženou šanci si nevytvořili.
Za zmínku stojí pokusy Sitar?íka, které však zpravidla nemíčily mezi tyče. Největší šanci hostů měl v 80.minutě Leitner, který si výborn? nab?hl na centrovaný míč, Karel však byl na místě a s jeho hlavičkou si poradil.
Poslední střelu mezi tyče domácí brány namíčil Helcelet, ale jeho slabá rána nemohla výborného Karla překvapit.

Text vložil:

Nabídka webhostingu