Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK Dobrovice - FK OEZ Letohrad

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

FK Dobrovice – FK OEZ Letohrad 0 : 0

Domácí: Kanaval – Jiránek, Vladyka, Lukáš, Tuma – Cigánek (77. Miškovský D.), Patočka, Gába, Čech (46. Jílek) – Boško (64. Mrklas), Ansuma

Hosté :Volšík – Kail , Vaniš, Strasmeier ,Štěpán,– Václavek , Dvořák, Macek, Nadrchal  – Konečný (78.Kabourek),Tichý

ŽK: Tuma  – Macek

HR: Severýn Vojtěch AR: Kubrt ,Tereba

Pro diváka v nepříliš pohledném zápase, obě mužstva více bojovala o každý metr hřiště, než aby předváděla pohledné kombinace. Ve vyrovnaném zápase dominovaly především obrany .V domácím celku vynikal bývalý ligový hráč Lukáš,přes kterého se letohradští útočníci moc neprosazovali a domácí stoper byl hlavně ve vzdušných soubojích neomylný. Byl to právě on který v 11.minutě jako první po standardní situaci zahrozil hlavou a míč minul jenom těsně levou tyč Volšíkovy brány .Letohrad zahrozil hned vzápětí. Po standardní situaci se do míče opřel Vaniš a jeho střela skončila těsně vedle domácí brány. Ve 32. minutě se do míče nebezpečně opřel Ansuma,ale Volšík byl připraven.Ve 38 se domácí dostali hned do dvou šancí, ale letohradští obránci obě střely zablokovaly. Ve druhém poločase Letohrad přidal na aktivitě a do zakončení se dostávali pouze po standardních situacích. Po jedné z nich Vaniš našel Strasmeiera ale jeho střela hlavou skončila opět těsně vedle přední tyče.V 76 minutě zazdil Ansuma největší šanci domácích. V 83.minutě Nadrchalovu střelu domácí odvrátili na roh.V hektickém závěru zápasu se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu a výsledek do konce zápasu byl otevřený.Blízko ke gólu byla obě mužstva,ale ani jedno se nakonec neradovalo.Zápas nakonec skončil spravedlivou bezgólovou remízou.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -