Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

SK Viktorie Jirny - FK OEZ Letohrad

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

SK Viktorie Jirny – FK OEZ Letohrad 5 : 0 (3:0)

Domácí: Štepnička –Križan,Kejha , Obermajer, Parys- Zoubek,Smrž, Szabo (73. Lohoyda), Mbah (73. Kanaval)- Smola,Jung

Hosté :Satoria – Kail (73.Kříž), .Šponar, Strasmeier ,Štěpán,– Václavek (79.Pokorný), Jedlička, Macek, Nadrchal -Kabourek (76.Černohous),Tichý

Branky : 7, 31,40– Obermaier , 55,86 – Smola

ŽK: Macek

HR: Štuk Jaromír AR: Kotalík , Vrzal

Po zkušenostech z domácího podzimního utkání s Jirnami, které 3.11. režírovala trojice rozhodčích Svatík,Bacík ,Janoch, odjel Letohrad k dohrávanému utkání bez Volšíka , Vaniše, Dvořáka, Černohorského a kanonýra Konečného. Příležitost ukázat své umění dostali další hráči širšího kádru. Mimochodem po podaném protestu proti z podzimního utkání bylo fotbalovými orgány konstatováno, že podzimní utkání bylo řízeno tendenčně a zmíněná trojice rozhodčích již nebude do konce soutěžního ročníku delegována na žádné zápasy Letohradu. Na podzim se dvojice Bacík ,Svatík ještě předvedla ve známé kauze Sparta B – Vltavín,kde podobně ztrestala Spartu a opět byli zmínění rozhodčí odměněni stejným konstatováním. V samotném dohrávaném utkání v Jirnách domácí od prvních minut dokazovali,že jsou v čele Divize C zaslouženě. Zkušení bývalí ligový harcovníci doplnění nadějnými mladíky měli utkání pod kontrolou. Letohrad dostal v zápase lekci z produktivity. V prvním poločase hostující obránci neuhlídali zkušeného Obermajera, který jim dal všechny branky hlavou. Ve druhém poločase se zase střelecky prosadil Smola. Především čtvrtá branka Smoly z otočky do šibenice Satoriovy branky byla parádní. Hosté se snažili kombinovat,ale veškerá snaha o zakončení končila již před pokutovým územím a za celý zápas domácího brankáře letohradští hráči výrazněji neohrozili.

Text vložil: Hynek Miroslav

V tomto utkání jsme dostali lekci z produktivity.Hra v poli sice nebyla špatná,ale domácí řešili situace v pokutových územích s daleko větším přehledem než my.Kvalita obou mužstev se tak zákonitě musela projevit.Miskou na pomyslných vahách byli ligový hráči Zoubek,Obermajer a Smola,kteří byli u všech branek domácích.Naopak naše trápení v koncovce na hřištích soupeřů stále trvá.Tentokrát jsme ale soupeřovu branku prakticky neohrozili.Vítězství domácích bylo proto naprosto zasloužené.

• 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -
  • 06.06.2020 14:30 | U19 - KP | SKP Slovan Moravská Třebová - FK Letohrad