FK OEZ Letohrad - TJ FK ŽBS Železný Brod

FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

FK OEZ Letohrad  – TJ FK ŽBS Železný Brod 2 : 1 (0:0)

Domácí: Volšík – Jandera (57.Kabourek), Strasmeier (23.Štěpán P.) , Vaniš, Krystl  – Černohorský, Macek, Jedlička J.(79.Linhart), Kail – Konečný, Jedlička T.

Hosté: Kopal  – Maryško ,Kotlár,Hozda,Kordík – Wanacki (84.Brožek),Hozda,Havrda (62.Holeček),Linka – Havel (67.Kovář),Hloušek

Branka: 59., 83. Jedlička T. – 55.Wanacki

ŽK: Kail – Hozda , Brožek

HR: Kazda Jan
AR: Novotný, Ježek

V Letohradě se v sobotu odehrálo další zajímavé utkání,které ale nebylo určeno pro slabší povahy. Jednoduše by se dalo konstatovat jak divákům předvést co vše se dá neproměnit. Domácí začali aktivně a od prvních minut byli lepším týmem.V první velké šanci se ocitl smolař utkání Konečný .Po kombinaci s Jedličkou se dostal před brankáře Kopala, Konečný ale brankáře nepřekonal .V 21.minutě se po rohovém kopu k míči dostal Strasmeier hlavou se snažil překonat brankáře, ten byl ale připravený a odražený míč Jedlička J. poslal vedle tyče.Za 2 minuty Jedlička T.přeloboval hostující obránce a rozběhnutý Konečný překonal už i brankáře,ale míč ani tentokrát neskončil v síti .Hosté se poprvé připomněli že nepřijeli jenom bránit. V 27 minutě a první nebezpečnou střelou vyzkoušel Havrda pozornost Volšíka. 33.minuta byla zase soubojem Jedličky T.s brankářem.Jedlička pronikl do pokutového území ale ani na 2× nedokázal výborně chytajícího Kopala překonat.
Ve druhém poločase pokračovalo dobývání hostující brány.Zajímavé momenty se začaly dít v 53 minutě .Nejprve se Konečný uvolnil ve vápně,ale nastřelil pouze brankáře Kopala. Z následujícího protiútoku hostující Wanacki přeloboval Volšíka a ukázal domácím jak jednoduše se proměnuje nabídnutá příležitost .Ze šoku se domácí brzy oklepali a již za 2 minuty vyrovnali. Konečný od lajny ostře nacentroval a jinak dobře chytající brankář Kopal si vybral slabší chvilku.Míč mu propadl a pro Jedličku T už nebyl problém dopravit míč do brány a vyrovnat na 1:1.V 65 minutě po faulu na Konečného domácí zahrávali pokutový kop .Zkušený Vaniš nařízenou penaltu neproměnil,a brankář Kopal si připsal další výborný zákrok . Hosté se nevzdali a vycítili příležitost. Maryška ani Linka ale svoje šance nedotáhli k přesnému zakončení.O rozhodnutí se postaral Jedlička T. který se v 81.minutě po rohovém kopu postaral hlavou o vítěznou branku zápasu.V samém závěru mohl ještě Konečný vylepšit výsledek,ale jeho střela skončila na břevně hostující branky.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod