TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK OEZ Letohrad

FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – FK OEZ Letohrad 3 : 0 (0:0)

Domácí: Novák – Hudec , David , Feltr, Tomášek- Smejkal(55.Kukla), Nágl, Falta , Grepl (58.Felcman) – R.Ráb (74.Brabec), Vanous

Hosté: Volšík – Štěpán J., Macek , Krystl, Jandera (77.Lorenc) – Černohorský, Jedlička J., Linhart, Štěpán P. – Kabourek (65.Konečný), Jedlička T. (87. Sita)

Branka: 66.Hudec, 76., 84. Vanous

ŽK: Nágl, Ráb- Kabourek,Volšík,Černohorský

HR: Rejžek Pavel
AR: Vrzal, Kvaček

Na těžkém podmáčeném terénu se odehrálo derby ve kterém byli úspěšnější domácí a hostům z Letohradu oplatili porážku 3:0 z minulé jarní části sezony. Letohrad nastoupil do zápasu asi s historicky nejmladším celkem , který za letohradský tým nastoupil v mistrovském divizním utkání s věkový průměrem 21let.Bez Vaniše ,Strasmeiera a Kaila se mladí hráči snažili odolávat zkušenému ústeckému celku.Ústí začalo lépe a od prvních minut si vytvářeli střelecké pokusy,které Volšík kryl.Z pravé strany se k nebezpečným střelám dostali Smejkal a Ráb na druhé straně se do jediné vážnější šance dostal Kabourek,ale brankář Novák včasným vyběhnutím jeho šanci zneškodnil.První poločas to byl boj o střed hřiště ve kterém byli domácí úspěšnější .
Ve druhém poločase se Letohrad více osmělil a v 52.minutě vyslali první střelu na bránu se kterou brankář Novák měl větší problémy.V 54.minutě domácí zahráli v pokutovém území rukou, ale penaltu neproměnil tentokrát Jedlička T. Je to již třetí penalta v průběhu 6-ti kol,kterou Letohrad neproměnil. V 66.minutě naopak předvedli domácí hostům jak se proměnuje pokutový kop. Po faulu Volšíka v pokutové území se k penaltě postavil domácí Hudec a nedal letohradskému brankáři šanci, domácí vedli 1:0.V 71 minutě se domácí radovali podruhé.Po střele Vanouse do břevna se míč odrazil za brankovou čáru a domácí vedli 2:0.
O chvíli později opět Vanous prostřelil Volšíka po třetí a domácí zaslouženě zvítězili v derby 3:0.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod