Hlavní menu

Letohrad B – Svitavy B

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

Letohrad B – Svitavy B

Letohrad B – Svitavy B 4:3

Sestavy:

Letohrad B: Satoria – Šponar, Peřina, Krejčí, Procházka, Pokorný (84. Beneš), Černohous (79. Matějíček), Kříž, Lorenc – Dvořáček (74. Prášil), Sita (90. Petráček)
Svitavy B: Uchytil – Švec, Škraňka (72. Raplík), Jelínek, Gregor (57. Chlup) – Kubík, Petrila, Jukl (66. L. Urban), Frolo – Stenzl (43. O. Urban), Ovad.

První vítězství si připsala rezerva Letohradu v probíhající sezoně, ale nerodilo se lehce. Domácí měli od začátku více ze hry až do 28. minuty, kdy přišel gól v jejich síti. Letohradští se však brzy oklepali a záhy vyrovnali, když si jeden z obránců Svitav vstřelil vlastní gól. Ještě do poločasu Letohrad skóre otočil na 2:1.
Po přestávce domácí těsné vedení drželi, ačkoli se Svitavští drali do útoku. V 66. minutě utekl Letohrad na dvoubrankový rozdíl, jenže přišla 74. a 76. minuta a na tabuli rázem svítil stav 3:3. Domácí mladíci se nepoložili, ale naopak sebrali zbytky sil a kýžený čtvrtý a vítězný gól přišel. Čtyři minuty před koncem zahrávali Letohradští přímý kop a po druhé vlastní brance se radovali z prvního vítězství.

Branky: 33. a 86. vlastní, 43. Procházka, 67. Pokorný – 28. Frolo, 74. Ovad, 76. Kubík.
Rozhodčí: Lukes (Lanš-kroun). ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 2:1.


Text vložil: Admin

 

Rozpis utkání

Partneři