Hlavní menu

Letohrad - Vysoké Mýto 0:4

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK OEZ Letohrad – SK Vysoké Mýto 0 : 4 (0:1)

Domácí: Volšík – Štěpán J. (89.Štěpán P.), Vaniš, Macek, Krystl – Černohorský, Jedlička J., Linhart (65.Sita), Lorenc (58.Kabourek) – Konečný, Jedlička T.

Hosté: Krátký J. – Pecháček, Žák, Živný, Valášek – Krýda, Podmajerský (84.Ráliš), Kopecký, Kovář (69.Krpata), Sklenář – Matula (75.Krátký M.)

Branky: 35.Podmajerský z p., 48.Kovář, 62.Sklenář, 82.Krátký M.

ŽK: Vaniš, Macek – Kopecký, Matula, Ráliš

Diváci: 160

HR: Zadinová Olgaoslav AR: Vnuk, Matějček

Průběh utkání: Okresní derby jsou prokletím Letohradu této části podzimu. Ani na druhý pokus FK OEZ nebodoval a návdavkem si vykoledoval historicky rekordní prohru v divizi ve svém svatostánku. To vše od týmu, který doposud uzavíral tabulku soutěže a s novým trenérem si připsal první výhru. Utkání průměrné úrovně mnoho šancí nenabídlo, hrálo se spíše ve středu hřiště. První vzrušující moment přišel ve 35.minutě, kdy pronikající Matula upadl ve vápně a i samotný útočník se divil, že je pískaná penalta, tu s přehledem proměnil Podmajerský a hosté šli nečekaně do vedení. Konec poločasu přinesl zvýšenou aktivitu domácích Krystlova pohledná akce ani pokus T.Jedličky však prostor mezi třemi tyčemi nenašel. Ve 47.minutě největší šanci domácích spálil debutant v základní sestavě Lorenc, roh J.Jedličky k němu doplachtil na zadní tyč, mladý hráč se zalekl a přestřelil. Na opačné straně demonstroval jak vytěžit z minima maximum Kovář, umístěnou přízemní ranou nedal Volšíkovi šanci. V 62.minutě po jednoduché kombinaci Sklenář do prázdné brány střílí třetí gól černobílých a někteří diváci prchají z tribun. Příležitost korigovat skóre měl J.Jedlička z přímého kopu však minul. V 82.minutě nahráli domácí na gól M.Krátkému a debakl byl na světě. Dokonat ho mohl ještě po Vanišově faulu a další penaltě Kopecký, vršovický dloubák skončil na břevně. Stínem utkání bylo těžké zranění hlavy J.Štěpána právě po dohrávce penalty, kdy u pravé tyče zabránil gólu, ale po střetu s tyčí bylo třeba vyhledat nemocniční ošetření. Jirko hodně štěstí a brzký návrat na zelené plochy.


Text vložil: Roman Suchomel

 

Rozpis utkání

Partneři