Hlavní menu

FK Náchod - FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Náchod – FK OEZ Letohrad 2:1 (2:1)

Domácí:Baláž – Moravec, Kábrt, Rompotl, Nejman – Simon (82. Vejprava), Strnad, Bohuslav , Petr (90..Vrabec) – Srkal – Plšek(62.Malý)

Hosté: Satoria – Štěpán P.(65.Lorenc), Vaniš ,Strasmeier , Krystl, – Černohorský, Jedlička J., Linhart, Konečný(81.Krejčí) – Kabourek , Jedlička T.

Branka:25.Moravec,35.Simon – 9 Kabourek

ŽK: Kábrt,Strnad – Kabourek

Diváci: 120

HR: Myška Michal

AR: Melichar ,Ježek

Letohrad nepodal optimálná výkon a na body to v Náchodě tentokrát nestačillo.Hosté v Náchodě lépe začali a již v 9 minutě se dočkali vedení .Po dlouhém pasu Vaniše se mezi nejisté domácí stopery dostal Kabourek, který je obral o míč a střelou podél brankáře Baláže otevřel skóre utkání..Hosté pokračovali v aktivní hře a zvýšit mohli v 16.minutě .Po spolupráci Konečného s Kabourkem se k míči dostal Jedlička T ,ale jeho slabá střela z vápna mířila pouze do středu brány se kterou si domácí brankář poradil .Nedáš – dostaneš se potvrdilo za pár minut.Po dlouhém autu domácích se k odraženému míči dostal volný Kábrt a střelou k tyči vyrovnal stav zápasu na 1:1.Za 10 minut bylo ještě hůř. Z levé strany přišel centr, který si Simon pohodlně zpracoval a střelou pod břevno otočil stav utkání. Hosté se od této chvíle nedostali k žádné šanci a poločas skončil zaslouženým vedením domácích.V úvodu druhého poločasu se do obrovské šance dostal Kabourek,ale jeho zakončení bylo nedůrazné.Hosté se snažili o vyrovnání. Jejich akce končili na pozorné domácí obraně. A byli to právě domácí, kteří využili otevřené hostující obrany a mohli skórovat. Nejprve v 77.minutě střídající Malý z velkého vápna vyzkoušel pozornost Satorii a v 84.minutě z rychlého protiútoku zahrozil Strnad.Jeho střela se otřela o tyč.V závěru zápasu se hosté snažili alespoň o vyrovnání,ale domácí výhru ubránili.


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

Partneři