Hlavní menu

FK Dobrovice – FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Dobrovice – FK OEZ Letohrad 3:2 (1:0)

Domácí: Kanaval – Novák, Lukáš, Váňa, Bém – Golovko, Patočka, Osvald (79. Tuma), Cigánek (65. Vajgl) – Miškovský (46. Boško), Fronĕk (69. Vladyka)

Hosté:Volšík- Krystl,Vaniš,Strasmeier,Šponar-Štěpán P.(83.Pokorný),Jedlička J.,Linhart,Černohorský(58.Lorenc)-Kabourek (70.Konečný),JedličkaT.

Branky:20.Osvald 51.Boško,77.Vladyka – 74.Lorenc 85. Pokorný

ŽK: Cigánek ,Froněk,Bém,Lukáš  – Jedlička J., Jedlička T, Vaniš, Strasmeier,Krystl

Diváci: 200

HR: Růžička Michal

AR: Kapoun,Vitner

Letohrad se potkal s nejlepším týmem soutěže ,který ve všech dosavadních domácích utkáních neobdržel ještě žádnou branku.Do utkání vstoupili lépe domácí a od prvních minut kontrolovali hru.Přestože domácí byli v prvním poločase častěji u míče mnoho šancí si nevytvořili.V sedmé minutě se z trestného kopu snažil překonat Volšíka domácí Cigánek.Jeho střela mířila naštěstí těsně vedle levé tyče. Hosté odpověděli v 9.minutě sólovým průnikem Linharta a lobem přes brankáře Kanavala.Ve 20.minutě se domácí dostali do vedení.Po dlouhém autu se k odraženému míči dostal Osvald, který střelou po zemi bez problému překonal brankáře Volšíka. Do konce prvního poločasu se obě mužstva snažila o zakončení, kterým ale scházelo více přesnosti.Ve druhém poločase se domácí ujali dvoubrankového vedení již v 52 minutě . Na centrovaný míč si mezi stopery naběhl domácí Boško a hlavou překonal Volšíka podruhé. Hosté se snažili o zkorigování zápasu,ale o změnu stavu se postarali až střídající hráči. Nejprve si po centru Vaniše připsal první branku Lorenc, který do sítě dorazil vyražený míč Kanavala. Domácí tak inkasovali na domácím hřišti branku až v šestém zápase. V 77.minutě ale domácí opět navýšili stav o dvě branky.Po standartní situaci se nikým nehlídaný trefil hlavou domácí Vladyka. Hosté nesložili zbraně a v 86.minutě snížili dalším střídajícím hráčem. Po kombinaci s Jedličkou T. střelou k tyči snížil Pokorný na 3:2. Hosté nebyli daleko od bodu . V závěrečném tlaku pokusil domácí obranu překonat střelou z voleje Linhart.


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

Partneři