Hlavní menu

MFK Trutnov – FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

MFK Trutnov – FK OEZ Letohrad 2:0 (1:0)

Trutnov: Šťastný – Kejzlar , Křižovič, Makovský, J. Holubec – Bonisch (63.Holubec), Kovář, Marks (73.Groer), Kamitz(90.Bednařík)  – Vilám(88.Tobiáš), Doubic(78.Čech)

Letohrad: Satoria – Šponar, Strasmeier, Vaniš, Krystl (75. Štěpán P). – Černohorský (65.Lorenc), J. Jedlička,Macek , Linhart(75.Konečný) , – T. Jedlička, Kabourek (85.Pokorný).

Branky: 39. Doubic , 84.Vilám

Diváků:145

ŽK:Kamitz – Macek,Jedlička T.

HR: Rais Ondřej

AR: Poživil,Slavíček

V utkání hrané na umělé trávě se v nedělním odpoledni od prvních minut hrál otevřený fotbal, ve kterém si domácí v úvodu zápasu vytvořili více střeleckých příležitostí , které ovšem neproměnili .Hosté poprvé vážněji ohrozili domácího brankáře až ve 27 minutě Kabourkem,ale na brankáře Štastného nevyzrál. Právě Kabourek, se dostal v zápase nejčastěji k zakončení, ale tentokráte se mu střelecky vůbec nedařilo. Domácí se dostali do vedení ve 39.minutě .Po přihrávce za obranu překonal vybíhajícího Satoriu domácí Doubic a Trutnov se snadno dostal do vedení. Ve druhém poločase domácí vycházeli z pozorné obrany do rychlých protiútoků a hosté se marně snažili překonat obranný val domácích. Letohrad propadl v tomto zápase z proměňování šancí a Jedlička T. ani Kabourek tentokrát neměli svůj den.Domácí potvrdili své vítězství v 84 minutě.Po pěkné akci na jeden dotek upravil na konečných 2:0 domácí Vilám.


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

Partneři