FK OEZ Letohrad – Tělocvičná jednota Sokol Živanice

FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

FK OEZ Letohrad – Tělocvičná jednota Sokol Živanice 0 : 1 (0:0)

Domácí: Ehrenberger – Šponar (88.Jedlička J.), Vaniš, Strasmeier, Krystl – Štěpán J.(69.Štěpán P.), Kříž (59.Tichý), Kail, Černohorský,–.Kabourek , Jedlička T.(76.Linhart)

Hosté: Ottmar – Novotný, Novák, Ferčák (46.Krejčík,90.Kakrda), Pavlásek – Buriánek, Gorol ,Strnad, Polák – Janecký , Mach (62.Hamák)

Branky: 84 Hamák

ŽK: Krystl, Štěpán P.- Burianek

HR: Vrzal Milan AR: Štuk,Hrkal

Do jarních odvet vstoupili fotbalisté Letohradu před týdnem výhrou se Dvorem Králové v Náchodě a v prvním domácím zápase chtěli přidat další mistrovské body. V cestě jim ale stál zkušený soupeř ze Živanic. Samotné utkání bohužel mnoho fotbalové krásy nepřineslo.V nepříznivém počasí se nehrál pohledný fotbal a byl to především boj o střed hřiště s minimem šancí na obou stranách. V prvním poločase bylo na trávníku k vidění plno nepřesností a zkažených přihrávek. Obě mužstva se pokoušela ohrozit branky střelami ze středních vzdáleností. Domácí střelecké pokusy Štěpána a Jedličky vážněji neohrozili hostujícího Ottmara. Po dlouhém autu domácích si ve 34. minutě málem vstřelili hosté vlastní branku.Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil.Velkou šanci ke skórování měli domácí v 72.minutě. Po závaru v pokutovém území a střele Kabourka hostující brankář Ottmar předvedl skvělý zákrok na brankové čáře. Naopak to byli hosté,kteří se v 84.minutě ujali vedení .Po chybě obrany se v samostatném uniku z poloviny hřiště prosadil hostující Hamák.V závěrečném náporu se domácí již neprosadili. V zápase tak nakonec zvítězili hosté, kteří dokázali na rozdíl od domácích ojedinělou střeleckou příležitost proměnit.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod