Hlavní menu

FK OEZ Letohrad - TJ Jiskra Ústí n. Orlicí

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK OEZ Letohrad – TJ Jiskra Ústí n. Orlicí 0 : 1 (0:1)

Domácí: Ehrenberger – Kail, Strasmeier, Vaniš, Krystl – Štěpán J., Jedlička J., Linhart (54.Kříž), Černohorský -.Kabourek ,(74. Konečný)..Jedlička T.

Hosté: Krátký –Felcman, Hudec ,David,Tomášek -Nágl ,Falta P.,Brabec (90.Falta M.), Smejkal(65.Langer)-Kukla(74.Ráb),Vaňous (87.Skalický)

Branky: 32.Falta P.

ŽK: 3:3

ČK:2:0

Diváci: 350

HR: Hrkal Václav AR:Němec ,Benedikt

Očekávané derby skončilo vítězstvím hostí z Ústí nad Orlicí.Utkání přineslo zajímavou podívanou.Výborný výkon brankáře Ehrenbergra a heroický výkon domácích ve druhém poločase po vyloučení Vaniše a Strasmeiera.
Domácí nevstoupili do zápasu dobře a hosté z Ústí byli v prvním poločase lepším týmem. Hned v 6.minutě se z poloviny hřiště snažil překonat vyběhnutého Ehrenbergra hostující Kukla. Jeho střela skončila těsně nad domácí brankou.Ve 12 minutě se střelou k tyči snažil překonat Jedlička T brankáře Krátkého. Hostující brankář byl ale připraven. O chvíli později se mohl střelecky zapsat Kabourek, jeho střelu z voleje Krátký hokejově vykopl.V 15 minutě něco podobného předvedl i Ehrenberger, který zneškodnil sólo Kukly. Že hosté budou spoléhat na brejky se potvrdilo i ve 29. minutě. Kukla se podruhé dostal za domácí obranu,ale Ehrenbergra ani tentokrát ze samostatného uniku nepřekonal .Ve 32 minutě došlo ke dvěma sporným situacím po kterých hosté vstřelili jedinou branku zápasu.Nejprve Smejkal při průniku do pokutového území stáhnul k zemi Kaila. Následně Falta tvrdě atakoval domácího brankáře,po kterém se dostal k míči a snadno ho poslal do domácí branky. V nepříliš pohledném prvním poločase se už mnoho nestalo.
Ve druhém se domácí zlepšili,ale přibrzdilo je dvojí vyloučení.Nejprve šel v 52.minutě předčasně do sprch po dvou žlutých kartách Vaniš a v 80 minutě se poroučel do sprch po červené kartě i Strasmeier. Domácí dohrávali zápas v 9 lidech, ale i v takto malém počtu nesložili zbraně a snažili se alespoň o vyrovnání. Bohužel branku se jim vstřelit nepodařilo. Navíc domácí v samotném závěru přišli ještě i o Konečného a je otázkou zda ho na jaře ještě na hřišti uvidíme.
Hosté potvrdili že spoléhají především na rychlé protiútoky. Tentokrát ale narazili na zdatného protivníka v podobě brankáře Ehrenbergra  – nejlepšího muže na hřišti.


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

Partneři