Hlavní menu

SK Benátky nad Jizerou - FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

SK Benátky nad Jizerou – FK OEZ Letohrad 3:0 (0:0)

Domácí: Jira – Flachbart,Borovička,Karásek,Horák-Novotný (64.Jiránek), Smetana, Buryan (89.Murárik) , Škarecký, Mižič (78.Klain)-Korec (84.Kolec)

Hosté: Ehrenberger – Štěpán J. Vaniš, Krystl,Šponar(82.Švercl)  – Štěpán P., Kail, Linhart, Lorenc(46.Filip)  – Tichý,Kabourek (71.Lipenský)

branky: 54.Korec,67 Jiránek,90.Klain

HR: Novotný Zbyněk
AR:Vojtěch ,Rais

ŽK: 1:3

Diváků: 200 Letohrad v této sezoně trápí slabá střelecká produktivita a to se potvrdilo i na pěkném stadionu v Benátkách nad Jizerou. Hosté začali pozorně , dobře kombinovali a měli častěji míč na svých kopačkách.V 8.minutě přišlo snad jediné zaváhání domácí obrany v zápase .K propadlému míči za obranu se dostal Kabourek, ale na vyběhnuvšího brankáře Jíru nevyzrál a jeho lob skončil vysoko nad.Domácí se od 20 minuty osmělili a postupně začali ohrožovat hostující branku.Ve 23 minutě Škarecký přeloboval Ehrenbergera, ale pomalý míč putující do branky stačil hostující brankář včas lapit.Ve 32.minutě se vysunul Vaniš. Jeho dalekonosná střela sice skončila nad horním břevnem ale brankáře Jiru pořádně vystrašila.Na druhé straně dostal příležitost ke skórování zkušený Flachbart.Po trestném kopu z hranice velkého vápna vyrazil Ehrenberger s obtížemi technickou střelu na roh.Vyrovnaný první poločas tak skončil remízou.Ve druhém poločase domácí přidali a první branka padla již v 54.minutě.Na dlouhý míč nedoskočil na polovině hřiště Krystl a domácí Korec mohl vyrazit do brejku ze kterého se nemýlil a překonal brankáře Ehrenbergera. O vyrovnání se v 61.minutě pokoušel Vaniš, ale ani on netrefil přesně branku. V 67.minutě domácí přidali druhou branku.Mižič přihrávkou přes celé pokutové území našel neobsazeného Jiránka který po třech minutách na hřišti vstřelil druhou branku domácích.Hosté se již z této branky nevzpamatovali a v samotném závěru po zaváhání Krystla vstřelili domácí třetí branku.


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

Partneři

Partner fotbalového klubu FK Letohrad