TJ Sokol Dolní Újezd - FK Letohrad, 23.09.2018 od 16:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SKP Slovan Moravská Třebová, 28.09.2018 od 15:30 hod

SK Holice – FK LETOHRAD 1:5 (1:1)

FK Letohrad: Moláček (46. Satoria) – Nadrchal, Stejskal (46.Štěpán P.) , Vaniš,Kail – Štěpán J. (61.Konečný) , Linhart , Strasmeier( 61.Stejskal), Konečný (46.Pokorný), Tichý, Černík (75.Štěpán J.)

Branky: 13. (1:1) – 3.Štěpán J., 53.Tichý (pk), 66.Linhart , 80.Konečný, 86.Stejskal

Ve středečním dusném podvečeru začali lépe hosté z Letohradu a již ve 3 minutě se ujali vedení. To jim ale vydrželo pouze do 13. minuty, kdy domácí vstřelili vyrovnávací branku. Domácí se snažili o vstřelení další branky.Když už nějakou vstřelili tak je zastavil praporek pomezního.
Hosté se střelecky prosadili až ve druhém poločase , kdy soupeři vstřelili čtyři branky.

Další přípravný zápas sehrají hráči Letohradu v sobotu od 10 hodinÚstí nad Orlicí

Text vložil: Hynek Miroslav

Rozpis utkání

• 19.09.2018 17:00 | U15 - VP | Ondrášovka cup - FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 22.09.2018 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - FK Spartak Choceň,TJ Svitavy,FO Lanškroun
  • 22.09.2018 09:00 | Mladší elévové A | FK Letohrad - FK Spartak Choceň,TJ Svitavy,FO Lanškroun
  • 22.09.2018 09:00 | Bambíny | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí - FK Letohrad,AFK Union Rokytnice
  • 22.09.2018 09:30 | U15 - VP | SK Polička - FK Letohrad