V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

FK LETOHRAD – Dvůr Králové

FK Letohrad - Pardubice B, 21.04.2018 od 10.15 hod

FK LETOHRAD – Dvůr Králové 3:2 (3:1)

Letohrad: Ehreneberger – P. Štěpán, Stejskal, Vaniš,Krystl (50.Lorenc)– Konečný(90.Černohous) , Linhart (53.Strasmeier), Kail,Šponar (87.Pokorný) – Čada,Černík (74.Kabourek)

Dvůr Králové: Vaníček J.-Pícha,Pavlásek,Tomeš (56.Kruliš),Vaníček O.- Řežábek (Hák),Fejk,Podolník,Hruška-Vágner, Klazar

Branky: 14.Čada ,19,39(pk) Černík  – 41.Klazar , 79.Řežábek

Žluté karty: Štěpán, Černík, Lorenc, Černohous – Tomeš

HR: Rais Ondřej
AR: Hanousek ,Kvaček

Diváků: 150

V horkém sobotním odpoledni přivítal Letohrad v prvním kole na domácím hřišti zkušeného protivníka ze Dvora Králové. První poločas vyšel domácím parádně.
Od prvních minut byli domácí aktivnější a již ve 13 minutě se měnilo skóre .Po odvážném průniku Konečného se k míči dostal Čada a za přispění hostujících obránců překonal brankáře Vaníčka.Ve 20.minutě dala o sobě vědět nová akvizice v Letohradském dresu Černík. Po souboji s hostujícím stoperem získal míč a střelou po zemi překonal Vaníčka po druhé.Ve 29 minutě zahrozili i hosté, ale nebezpečnou střelu vyrazil Vaniš vlastním tělem z brankové čáry.Třetí branku vsítili domácí ve 39.minutě.Po nedovoleném zákroku v pokutovém území na Černíka sám faulovaný penaltu s přehledem proměnil a domácí vedli 3:0.Z výrazného vedení se ale domácí dlouho neradovali . Za dvě minuty hosté hlavou Klazara snížili na 3:1.
I v úvodu druhého poločasu si domácí vypracovali několik vyložených střeleckých příležitostí.Vše vyvrcholilo v 63.minutě 100% šancí Čady. Zkušený střelec selhal před prázdnou bránou. Hosté mohli snížit v 66.minutě . Po rychlé kombinaci se dostal k zakončení hostující Vágner, ale střela skončila vedle. Hosté vycítili příležitost a začal domácím zle zatápět.V 79.minutě umístěnou střelou překonal Ehrenbergera po druhé Řežábek a hosté snížil na rozdíl jediné branky.
V nervozním závěru zápasu domácí udrželi cennou výhru a především za výkon z prvního poločasu si zaslouženě připsali první vítězství .

Text vložil: Hynek Miroslav

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B
  • 21.04.2018 10:00 | U19 - KP | HornĂ­ JelenĂ­ - FK Letohrad