Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK Jaroměř - FK LETOHRAD

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

FK Jaroměř – FK LETOHRAD 1:2 (1:0)

Jaroměř: Ondráček – Holub , Horák (81.Ruml), Svoboda, Holub – Michálek (72.Škoda), Kilevník, Bané,, Čenovský –Exnar(66.Krahulec),Kašajík

Letohrad: Ehreneberger – P. Štěpán, Stejskal, Vaniš, Kail – P.Štěpán (70.Lorenc) , Linhart (81.Strasmeier), Tichý,Šponar  – Čada,Černík (62.Kabourek)

Branky: 11.Ondráček – 52. J.Štěpán, 74.Lorenc

Žluté karty: Michek, Exnar – Linhart, Vaniš, Šponar, Ehrenberger

HR: Vít Štástný
AR: Ginzel,Kovářová

Diváků: 420

Fotbal a radost ze hry to jde v těchto dnech v A -týmu stranou . V pondělí náhle zemřela Zdeńkovi Konečnému tříletá dcera Adélka a tak hráči byli celý týden myšlenkami se svým spoluhráčem a jeho rodinou.

Letohrad vstoupil do zápasu dobře , míč držel na svých kopačkách, ale z převahy si střeleckou příležitost nevytvořil. Domácí posadil v 11.minutě do sedla neuvěřitelnou brankou domácí brankář Ondráček. Po trestném kopu z vlastní poloviny překonal vyběhnutého brankáře Ehrenbergera. V dalším dějství mnoho pohledných akcí přítomným divákům obě mužstva nepředvedla .V druhém poločase hosté přidali a výsledkem bylo v 52 minutě srovnání stavu .Po přesném centru Šponara se ve vápně prosadil hlavou J.Štěpán a hosté vyrovnali na 1:1.Další branku přidali hosté v 74.minutě.Rychlým protiútokem překvapili hosté nepřipravenou domácí obranu a Lorenc do odkryté branky vstřelil druhý gól Letohradu. Domácí v závěru přidali a několikrát nebezpečně ohrozili Ehrenbergerovu branku.Zlepšeným výkonem ve druhém poločase si Letohrad odváží cenné vítěztví ze hřiště nováčka soutěže.

Toto vítězství hráči věnují památce zesnulé Adélky Konečné.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -