Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Sokol Živanice – FK LETOHRAD

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

Tělocvičná jednota Sokol Živanice – FK LETOHRAD 2:0 (1:0)

Domácí: Volšík – Buriánek, Novák, Ferčák, Motyčka – Hundák (88.Novotný), Herzán, Gorol (82.Polák), Janecký (90.Sůra) – Petrus, Ujec (72.Kakrda)

Hosté: Ehreneberger – P. Štěpán (81.Macek), Krystl, Vaniš, Černohorský – Stejskal (61.Valášek), Linhart ,Tichý, J.Štěpán – Čada, Kabourek(78.Slodičák)

branky: 11.Petrus, 88.Janecký

Rozhodčí: ŘEHÁČEK Lubomír, AR:Krupa, Vodrážka

ŽK: 4:6

Diváků:50

Letohradu se během 14 dnů utkal s dalším celkem, který jen pevně usazen na druhém místě divize C. Hosté odehráli v Živanicích důstojnou partii ve které ale byli domácí lepším týmem. O výsledku rozhodl první poločas který domácí zvládli lépe a využili zaváhání letohradské obrany.V 11.minutě si na centrovaný míč si naběhl nikým nehlídaný Petrus a hlavou vstřelil první branku zápasu. Letohrad se ve druhém poločase zlepšil, hru vyrovnal, ale vstřelené branky se nedočkal. V závěru se domácí soustředili na uhlídání výsledku. Letohrad se snažil o vstřelení vyrovnávací branky do posledních minut. Až těsně před koncem utkání využili domácí otevřené obrany Letohradu a Janecký druhým gólem pojistil tři body pro domácí. Hosté s favoritem utkání drželi krok, ale k zakončení se dostávali sporadicky. Když už se k zakončení dostali, tak střelecké pokusy nevyřešili nejlépe.

František Dvořák, trenér FK Letohrad: „Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Na hřišti byl znát přílišný respekt k soupeři a od toho se odvíjelo všechno ostatní. Všude jsme byli druzí, hráli jsme bez agresivity a směrem do ofenzivy jsme byli neškodní. Druhý poločas přišlo zlepšení, ale naše finální fáze nebyla dostatečně kvalitní, abychom soupeře donutili inkasovat. Domácí dostáli své pověsti nejlepšího týmu divize a zaslouženě zvítězili."

Text vložil: Hynek Miroslav

Nabídka webhostingu