V sobotu 19.8.2017 se uskuteční na stadioně v Letohradě první mistrovské domácí utkání. Naši borci změří síly s celkem z Turnova. Výkop utkání je v 17,00 hod.

FK Turnov – FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Turnov – FK LETOHRAD 2:0 (1:0)

Turnov: Hyka- Šimek, Kordík, Novotný, Sedláček (46. Š. Havel) – Cigánek, Beníšek, Benek, Šulc (79.Tvrdý), Papoušek (90.Sysel) –Horák (70.P. Havel)

Letohrad: Ehrenberger – Štěpán P., Krystl, Kail, Šponar – Lorenc (73.Hiller), Týfa, Macek (72.Linhart), Štěpán J. (66.Švercl) – Tichý, Kabourek (56.Černohorský)

Branky: 19.Cigánek 67.Papoušek

ŽK: 2.Kail, 56.Šponar

Počet diváků: 150.

Rozhodčí: Erlebach Jiří
AR: Novák , Tryzna

Letohrad v Turnově nepředvedl nijak oslnivý výkon. Hosté se sice dostali do první velké šance, ale Macek v 18.minutě mířil vysoko nad. Hned o minutu později se prosadili domácí. V rozehrávce chyboval Šponar, který vyslal špatnou přihrávku na brankáře Ehrenbergera. Tu vystihl Cigánek a z první šance domácích vstřelil úvodní branku zápasu. Další velkou šanci neproměnili hosté ve 36.minutě. Týfa přesným centrem našel hlavu Lorence a ten se opřel důrazně do míče. Míč ale skončil na břevně a od brankové čáry a se odrazil zpět do chumlu hráčů a následující dorážku brankář Hyka vyrazil do bezpečí. V závěru prvního poločasu se dostal 2× do zakončení domácí Šimek, ale první šanci zmařil Ehrenberger a druhá střela skončila na boční síťi letohradské branky.
Druhý poločas začal jako první. Letohrad se snažil o zvrat, ale vstřelit branku se mu nepodařilo. Pěknou akci předvedli hosté v 65.minutě. Po rychlém protiútoku hledal Lorenc před brankou volného Tichého. Tomu ale k vyrovnání chyběl krok. V následující minutě o osudu utkání rozhodl zkušený Papoušek. Snadno se dostal k odraženému míči a prudkou střelou k tyči zvýšil na 2:0 pro domácí. Letohrad v závěru zápasu přišpendlil domácí před jejich branku,ale domácí si vítězství zkušeně pohlídali.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 26.08.2017 09:00 | Starší elévové A | AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova
  • 03.09.2017 09:00 | Starší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U11 -
  • 03.09.2017 09:00 | Mladší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U8 - AC Sparta Praha, FK Hradec Králové, FK Pardubice, MFK Chrudim, Sokol Libchavy, Spartak Choceň žlutý, Spartak Choceň modrý, FK Letohrad