FK Turnov – FK LETOHRAD

FK Letohrad - TJ Luže, 27.10.2018 od 14:00 hod

FK Turnov – FK LETOHRAD 2:0 (1:0)

Turnov: Hyka- Šimek, Kordík, Novotný, Sedláček (46. Š. Havel) – Cigánek, Beníšek, Benek, Šulc (79.Tvrdý), Papoušek (90.Sysel) –Horák (70.P. Havel)

Letohrad: Ehrenberger – Štěpán P., Krystl, Kail, Šponar – Lorenc (73.Hiller), Týfa, Macek (72.Linhart), Štěpán J. (66.Švercl) – Tichý, Kabourek (56.Černohorský)

Branky: 19.Cigánek 67.Papoušek

ŽK: 2.Kail, 56.Šponar

Počet diváků: 150.

Rozhodčí: Erlebach Jiří
AR: Novák , Tryzna

Letohrad v Turnově nepředvedl nijak oslnivý výkon. Hosté se sice dostali do první velké šance, ale Macek v 18.minutě mířil vysoko nad. Hned o minutu později se prosadili domácí. V rozehrávce chyboval Šponar, který vyslal špatnou přihrávku na brankáře Ehrenbergera. Tu vystihl Cigánek a z první šance domácích vstřelil úvodní branku zápasu. Další velkou šanci neproměnili hosté ve 36.minutě. Týfa přesným centrem našel hlavu Lorence a ten se opřel důrazně do míče. Míč ale skončil na břevně a od brankové čáry a se odrazil zpět do chumlu hráčů a následující dorážku brankář Hyka vyrazil do bezpečí. V závěru prvního poločasu se dostal 2× do zakončení domácí Šimek, ale první šanci zmařil Ehrenberger a druhá střela skončila na boční síťi letohradské branky.
Druhý poločas začal jako první. Letohrad se snažil o zvrat, ale vstřelit branku se mu nepodařilo. Pěknou akci předvedli hosté v 65.minutě. Po rychlém protiútoku hledal Lorenc před brankou volného Tichého. Tomu ale k vyrovnání chyběl krok. V následující minutě o osudu utkání rozhodl zkušený Papoušek. Snadno se dostal k odraženému míči a prudkou střelou k tyči zvýšil na 2:0 pro domácí. Letohrad v závěru zápasu přišpendlil domácí před jejich branku,ale domácí si vítězství zkušeně pohlídali.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 21.10.2018 09:00 | Starší elévové A | TJ Svitavy - FK Letohrad,SK Vysoké Mýto,FO Lanškroun
  • 21.10.2018 09:00 | Mladší elévové A | TJ Svitavy - FK Letohrad,SK Vysoké Mýto,FO Lanškroun
  • 21.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy