Hlavní menu

FK LETOHRAD – FK Turnov

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK LETOHRAD  – FK Turnov 0:1 (0:0)

Letohrad: Ehrenberger – Štěpán P.(81.Slodičák), Krystl,, Vaniš, Kail – Šponar, Čada, Tichý, Štěpán J.  –Konečný, Kabourek (75.Slodičák)

Turnov: Hyka – Kordík, Cigánek (84.Drahovzal), Tvrdý, Benek – Novotný, Šimek, Dlouhý(72.Petrák), Papoušek (79.Špína), Havel (61.Beníšek)-Horák

HR: Kouba Štěpán AR: Hrkal, Matyš

ŽK:2:1

Diváků:100

Letohrad ani ve třetím jarním zápase nevstřelil branku a hledání střelce první jarní branky pokračuje. Domácí byli v zápase častěji u míče a soupeři nedali moc prostoru ke kombinaci na své polovině. Letohrad se do slibné příležitosti dostal ve 23.minutě. Štěpán našel hlavu Tichého ale ten mířil nad. O deset minut později Konečný po rychlém protiútoku našel opět aktivního Tichého jeho střela skončila vedle. V samotném závěru 1.poločasu zahrozili hosté. Cigánek z pravé strany zahrál střílený centrovaný míč před branku domácích a Horákovi chyběl kousek ke vstřelení branky. Po přestávce se hosté prosadili střelecky. Turnovští hráči vystihli rozehrávku na středovém kruhu a přečíslení 3 na 1 dokázali proměnit. Domácí se pokoušeli o vyrovnání. Vanišova střela z trestného kopu z 68.minuty se otřela o tyč a ani ze závěrečného náporu domácí nic nevytěžili. Turnov na rozdíl od Letohradu dokázal využít chyby a nabídnutou příležitost proměnit.

Jiří Valta, trenér FK Letohrad výsledkem jsem nespokojen. Věděli jsme, že Turnov je nebezpečnější venku než doma. V první půli jsme odehráli kvalitní part, hráčům nemohu upřít nasazení. Ve druhé půli jsme v tom pokračovali. Celý zápas ovlivnila hrubá chyba, ze které jsme inkasovali. Poté už to byla křeč."


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

Partneři