Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FC Přední Kopanina  – FK LETOHRAD 0:2 (0:0)

Kopanina – Flaks, Mikeš, Melničuk, Kolář (86.Levý) – Mík,Sýkora (77.Brabec), Shejbal (61.Tržický), Blažek (61.Čihák),  – Pospíšil (13.Urban), Honcharenko

Letohrad : Ehrenberger – Šponar, Kail, Krystl, Štěpán P.- Černohorský (68.Procházka), Macek, Tichý, Štěpán J. – Kabourek(83.Konečný), Čada(88.Slodičák)

branky:49.Kabourek, 63.Štěpán J.

HR:Štěrba Martin AR: Nehasil, Štěrba L.

diváci :100

Fotbalisté Letohradu poprvé v historii zavítali na hřiště Přední Kopaniny. Letohrad odehrál úvodní poločas v dobrém tempu, domácí hráči se těžko vyrovnávali s aktivním napadáním, přesnou kombinací a důraznou hrou. Ve 25 minutě připravil Čada slibnou střeleckou pozici pro Kabourka. Jeho střela z voleje skončila nad Švarcovou brankou.Ve 30.minutě se dostal do velké šance Honcharenko, ale Ehrenberger se překvapit nedal.Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale střelecky se neprosadili. V zajímavějším druhém poločase domácí přidali, ale střelecky se prosadili hosté. Již ve 49.minutě se prosadil v hlavičkovém souboji J.Štěpán,který nahrál Čadovi, ten lobem našel volného Kabourka a pro něho překonání Švarce nebyl žádný problém. O minutu později měli domácí po střetu Kaila a útočícím hráčem výhodu pokutového kopu. Nejlepší střelec Kopaniny Urban, ale na Ehrenbergera nevyzrál a stav zůstal nezměněn. Utkání rozhodla chyba v rozehrávce domácí obrany, po které se ocitl J.Štěpán ve vyložené příležitosti kterou s přehledem proměnil. Domácí vrhli všechny síly do útočení. Dvakrát se zázračnými zákroky vyznamenal obránce Šponar, když na brankové čáře zaskočil za již překonaného Ehrenbergera. Nejprve v 75. a pak v 86.minutě vyhlavičkoval míč z brány a pomohl letohradskému brankáři udržet čisté konto.

Text vložil: Hynek Miroslav

Rozpis utkání

• 26.08.2017 09:00 | Starší elévové A | AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova
  • 03.09.2017 09:00 | Starší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U11 -
  • 09.09.2017 09:00 | Starší elévové A | 1.kolo Krajského přeboru -
  • 09.09.2017 09:00 | Mladší elévové A | 1.kolo Krajského přeboru -
  • 14.10.2017 09:00 | Mladší elévové A | -