Hlavní menu

FC Přední Kopanina - FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FC Přední Kopanina  – FK LETOHRAD 0:2 (0:0)

Kopanina – Flaks, Mikeš, Melničuk, Kolář (86.Levý) – Mík,Sýkora (77.Brabec), Shejbal (61.Tržický), Blažek (61.Čihák),  – Pospíšil (13.Urban), Honcharenko

Letohrad : Ehrenberger – Šponar, Kail, Krystl, Štěpán P.- Černohorský (68.Procházka), Macek, Tichý, Štěpán J. – Kabourek(83.Konečný), Čada(88.Slodičák)

branky:49.Kabourek, 63.Štěpán J.

HR:Štěrba Martin AR: Nehasil, Štěrba L.

diváci :100

Fotbalisté Letohradu poprvé v historii zavítali na hřiště Přední Kopaniny. Letohrad odehrál úvodní poločas v dobrém tempu, domácí hráči se těžko vyrovnávali s aktivním napadáním, přesnou kombinací a důraznou hrou. Ve 25 minutě připravil Čada slibnou střeleckou pozici pro Kabourka. Jeho střela z voleje skončila nad Švarcovou brankou.Ve 30.minutě se dostal do velké šance Honcharenko, ale Ehrenberger se překvapit nedal.Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale střelecky se neprosadili. V zajímavějším druhém poločase domácí přidali, ale střelecky se prosadili hosté. Již ve 49.minutě se prosadil v hlavičkovém souboji J.Štěpán,který nahrál Čadovi, ten lobem našel volného Kabourka a pro něho překonání Švarce nebyl žádný problém. O minutu později měli domácí po střetu Kaila a útočícím hráčem výhodu pokutového kopu. Nejlepší střelec Kopaniny Urban, ale na Ehrenbergera nevyzrál a stav zůstal nezměněn. Utkání rozhodla chyba v rozehrávce domácí obrany, po které se ocitl J.Štěpán ve vyložené příležitosti kterou s přehledem proměnil. Domácí vrhli všechny síly do útočení. Dvakrát se zázračnými zákroky vyznamenal obránce Šponar, když na brankové čáře zaskočil za již překonaného Ehrenbergera. Nejprve v 75. a pak v 86.minutě vyhlavičkoval míč z brány a pomohl letohradskému brankáři udržet čisté konto.


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

  • 25.08.2018 09:00 | Starší elévové A | Memoriál J.Břižďaly - Česká Skalice - U11 -

Partneři

Partner fotbalového klubu FK Letohrad