FK Brandýs nad Labem – FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Brandýs nad Labem – FK LETOHRAD 3:1 (2:0)

Brandýs : Janáček – Baloun (36Krajíček), Stross M (77.Zamazal)., Reichert, Bohdan- Moravský (85.Sangaru) , Kubeš, Urban (81.Bojkovič), Folwarczny, Stross J. – Braborec

Letohrad: Nakládal – Štěpán P., Vaniš (75.Týfa), Kopecký, Šponar (46.Sita) – Hiller, Krystl, Tichý,Čada, Preclík (62.Černík)– Kabourek

HR: Milner Michal AR:Řeháček ,Horáček

Branky: 37., 80.(pk) Folwarczny, 36(pk) Baloun, – 90.Tichý.

ŽK: 1:1

Diváků:210

Letohrad se po sobotním zápase v Brandýse nad Labem propadl na poslední místo. Utkání jak už bývá zvykem nezačalo pro Letohrad špatně. V 5.minutě přešel Kabourek přes obránce domácích, v pokutovém území našel volného Preclíka. Ten ve vyložené příležitosti mířil pouze do obránce. V 11.minutě po autovém vhazování se míč dostal až ke Kabourkovi, který pohotově střílí pouze do brankáře. V 19.minutě se dočkali domácí. Přispěla tomu chyba v rozehrávce. Nepřesnou malou domů Vaniše vystihl Braborec. Brankář Nakládal hasil šanci pouze faulem v pokutovém území a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. Domácí Baloun s přehledem nařízenou penaltu proměnil. Další branku domácí vstřelili ve 37.minutě. Brandýs podnikl rychlý protiútok, v pokutovém území si důrazně počínal Folwarczny a hlavou vstřelil druhou branku. Hosté se snažili překonat obranu domácích a vstřelit kontaktní branku,ale moc příležitostí k zakončení neměli. O utkání se rozhodlo v 80.minutě. Po ruce P.Štěpána vstřelili domácí z pokutového kopu třetí branku a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V samotném závěru se technickou střelou prosadil Tichý. Letohrad má po pěti zápasech pouhé dva body a propadl se na poslední místo.

Jiří Valta, trenér Letohradu: „Nástup byl z naší strany solidní, měli jsme dvě gólovky, které jsme nevyužili. Naopak jsme dostali gól po hrubé chybě našeho nejzkušenějšího hráče, která byla zcela zbytečná. Za chvíli jsme dostali druhý gól a bylo po nás. Do druhé půle jsme udělali změny, ale ani tehdy jsme se nechytili. Třetí branka padla z druhé penalty. Pak jsme jen snížili. Vítězství Brandýsa bylo zasloužené.“

Text vložil: Hynek Miroslav

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí