TJ Sokol Živanice - FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

TJ Sokol Živanice – FK LETOHRAD 3:0 (1:0)

Živanice: Ptáček – Buriánek, Zdeňka (78. Novák), Ferčák, F. Pánek – Kakrda, Gorol, Herzán, Hundák (70. Polák) – Ujec (80. Bukač), Petrus (66. D. Pánek).

Letohrad: Moláček – Štěpán P., Krystl, Kail, Šponar -Lorenc (64.Hiller), Macek (46.Týfa), Tichý, Štěpán J. (76.Preclík) – Kabourek (79.Černík), Čada

Branky: 5. Petrus, 71. a 81. D. Pánek.

Rozhodčí: Šimek Zdeněk AR: Šedivka, Raplík.

ŽK: 1:2.

Diváků: 125

Další prohra Letohradu na hřišti vedoucího celku Divize C. Letohrad opět obdržel dvě branky po standartních situacích. Hned v úvodu zápasu se po trestném kopu snadno prosadil hlavou domácí Petrus. O pár minut později po ztrátě balonu na polovině hřiště se domácí dostali do rychlého protiútoku. Brankář Moláček domácího Hundáka vychytal. V 15.minutě se do úniku dostal letohradský Kabourek. Brankář Ptáček střelu vyrazil. Ve 38.lehkou tečí ohrozil letohradskou branku Ujec, střela skončila těsně vedle tyče. V závěru poločasu se Kabourek dostal podruhé ke slibné šanci vstřelit branku. Ani tentokrát na domácího brankáře nevyzrál. Ve druhém vyrovnaném poločase se utkání lámalo v 71. minutě. Hosté po autovém vhazování nezachytili náběh z pravé strany a domácí Pánek vstřelil druhou branku Živanic. V 82.minutě Moláček vyrazil nepříjemnou střelu pod břevno na roh. Po rohovém kopu si hostující obrana počínala v pokutovém území nedůrazně a Pánek z brankové čáry upravil na konečných 3:0 pro domácí.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí