TJ Dvůr Králové nad Labem - FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

TJ Dvůr Králové nad Labem – FK LETOHRAD 2:0 (2:0)

Dvůr: J. Vaníček – Picha, Macháček, Kruliš, Poděbradský – Karal – Hruška (74.Dvořák), O. Vaníček (69.Křížek), Tauchman, Tomeš (80. Fejk) – O. Ujec (85. Janouch)

Letohrad: Nakládal – Macek, Krystl, Vaniš, Štěpán P.(74.Kopecký) – Štěpán J.(82.Slodičák), Kail, Tichý, Šponar (61.Hiller)  – Černík (46.Preclík), Kabourek (46.Čada)

Branky: 6.Ujec, 37.Karal

Rozhodčí: HR: Hocek Petr AR: Vnuk, Novotný

ŽK: 2:1

Diváků: 150

Utkání dvou celků z konce tabulky vyznělo lépe pro domácí. Zápas se hrál na těžkém rozbahněném terénu a ke koukání moc nebyl. Domácí za třemi body šli odvážněji a už v 6 minutě vyslal Hruška přesným pasem za obranu Letohradu Ujce, který překonal brankáře Nakládala. Rychlé vedení vneslo na domácí stranu klid a pohodu. Hosté se snažili, ale na pozornou obranu domácích to bylo málo. Ve 33 minutě přišlo varování po střele Macháčka, který vleže těsně minul. Ve 37 minutě domácí rozhodli o utkání druhou brankou. Hruška přesným centrem našel hlavu Karala. Jeho první pokus Nakládal zneškodnil, ale s dorážkou už domácí hráč neměl problém a pohodlně zavěsil na 2:0. Druhý poločas už si domácí pohlídali a nikam se nehnali. Letohrad ohrozil domácí branku pouze nebezpečnou střelou Tichého, se kterou si domácí brankář na dvakrát poradil. Letohrad zakončil podzimní účinkování na venkovních hřištích 8 prohrou, z toho v posledních 5 utkáních nevstřelil na soupeřově hřišti dokonce ani branku.

František Dvořák: „Bez zaujetí a zápalu všech hráčů se nedá pomýšlet na úspěšný výsledek. Podali jsme velice slabý výkon a po zásluze prohráli.“

Text vložil: Hynek Miroslav

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí