TJ Sokol Libiš – FK LETOHRAD

FK Letohrad - S.S.Ostrá, 31.08.2019 od 17:00 hod

TJ Sokol Libiš – FK LETOHRAD 1:2 (0:1)

Libiš: Brožek – Bíba, Pešek, Macháček, Kvída – Šobr, Tylšar (81 Dušek), Vaněk (54. Hamada), Beneš, Přibyl – Stibora.

Letohrad: Martinovský – Špěpán P., Kail, Kundrt, Strasser – Filip (77.Šponar), Štěpán J.(90.Hiller), Ráliš (88.Smíšek), Zbudil, Lorenc (80.Krejčí) – Trnka (70.Kabourek)

HR:Erlebach Jiří AR: Klečka ,Tryzna

Branky: 90. Přibyl – 25. Zbudil, 66. vlastní.

ŽK: 3:3.

Diváci: 110.

Letohrad po roční odmlce opět nastoupil v divizní soutěži. Úvod zápasu se ale hostům vůbec nepovedl. Domácí se v úvodních 10-ti minutách dostali do dvou velkých šancí, které byli jako přes kopírák. Letohradská obrana nezachytila náběh domácího Stibora a ten se dvakrát dostal jednoduše sám před Martinovského, který ho ale vychytal. Teprve po 15-ti minutách se Letohrad probral. Hosté zachytili chybnou rozehrávku domácích a Zbudil střelou z dálky vymetl šibenici domácí branky. Letohrad mohl přidat další pojistku. Velká šance Filipa skončila na nohou brankáře Brožka a teč Ráliše mířila nad. Letohrad si ve druhém poločase zlepšeným výkonem vypracoval šance, které volaly po gólu. V 60.minutě Trnka hlavou ve vyložené příležitosti mířil vedle tyče. O chvíli později opět Trnka zahodil další 100% šanci. Uklidňující branka pro hostující tým přišla v 70.minutě. Trestný kop Zbudila si v 66.minutě při pokusu o odkop vstřelil nešťastně domácí kapitán. Letohrad hru kontroloval ,domácí se dostali k několika střeleckým pokusům, ale v koncovce nebyli přesní a branku Martinovského prakticky neohrozili. Až v samém závěru zápasu domácí snížili Přibylem. Nastavení si Letohrad pohlídal a udržel jednobrankový náskok. Po nevydařeném úvodu utkání, kdy domácí byli nebezpečnější, hosté zbytek utkání zvládli a připsali si zaslouženě tři body.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 25.08.2019 17:00 | A muži | TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Letohrad