Martin Ráliš a Michal Strasser

FK Letohrad - S.S.Ostrá, 31.08.2019 od 17:00 hod

MARTIN RÁLIŠ

,,Cíl je jasný a to umístit se s týmem, co nejvýše to půjde ‘‘ Říká Martin, který od nové sezony bude nastupovat s číslem 5 na zádech.

Můžeš se nám krátce představit?

Ahoj, přicházím ze Spartaku Slatiňany,kam jsem odešel jako volný hráč. Hraji na pozici středního záložníka.

S jakým cílem přicházíš do FK LETOHRAD ?

Cíl je jasný a to umístit se s týmem co nejvýše to půjde.

Proč sis vybral náš klub ?

Po ukončení sezony ve Slatiňanech jsem věděl, že tam divize dál nebude a chtěl jsem jinam. Rozhodoval jsem se, kam dál a v tu chvíli mě kontaktoval trenér Letohradu. Po rozhovoru s ním a kamarádem, který zde hraje jsem se rozhodl jít do Letohradu.

Jaký je tvůj fotbalový vzor ?

Steven Gerrard

Při čem nejraději relaxuješ ?

Tak způsobů je víc, posedět s kamarády, vyrazit někam na výlet a nebo rád jdu na kolo nebo na brusle.

MICHAL STRASSER

,,Hrát fotbal, který bude nás i diváky bavit“ řekl Michal, který k nám přichází z SK Libčany nastupovat bude s číslem 19.

Můžeš se nám krátce představit?

Po rozpadu Kratohoh jsem přestoupil do SK Libčany,odtud sem také přicházím. Hraji nejčastěji na pozici krajního obránce.

S jakým cílem přicházíš do FK LETOHRAD?

Prvotní cíl je udržet se v divizi a hrát fotbal, který bude nás i diváky bavit.

Proč sis vybral náš klub?

Po sezoně v Libčanech, kde jsme sice vyhráli Královehradecký krajský přebor, ale postup se nevzal, tak jsem věděl, že chci hrát vyšší soutěž. S trenérem Letohradu jsem byl v kontaktu delší dobu. Vliv mělo i to, že přicházím s klukama, které znám. Celkově je tu dobrá parta.

Jaký je tvůj fotbalový vzor ?

Dani Alves

Při čem nejraději relaxuješ ?

Mám rád aktivní odpočinek, kolo, brusle a nebo zajdu posedět s kamarády.

Autor :Ondřej Strnad

Text vložil: Hynek Miroslav