Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK LETOHRAD – FK Čáslav

FK Čáslav - FK Letohrad, 31.05.2020 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

FK LETOHRAD – FK Čáslav 5:1 (0:1)

Letohrad: Martinovský – P. Štěpán, Kundrt, Kail (40. Filip), Strasser (73. Lorenc) – Hiller (65. Zbudil), Ráliš, Chládek, Macek – Kabourek, Trnka (78. Krejčí).:

Čáslav: Hartych – Jelínek (78. Kurka), Richard, Mráz, Para (60. Mach) – Petrů, Vančura – Strnad (78. Váňa), Kořínek (78. Čuchal), Hannich – Ronovský (68. Trekoval).

Branky:49. Strasser, 52. Trnka, 63. Macek, 72. Filip, 83. Zbudil – 16. Ronovský)

Rozhodčí: HR: Švorc Jan AR: Toman, Guniš

Žluté karty: 2:3

Diváků: 100

V Letohradě se za sychravého počasí odehrál zajímavý zápas a především ve druhém poločase musel diváky bavit. První poločas to byl spíše taktický boj s minimem šancí. Obě mužstva pozorně bránila a do šancí se moc nedostávala. Hosté využili ojedinělou šanci ke vstřelení branky. V 16.minutě po rychlé kombinaci Ronovský pohotově prostřelil Martinovského. Jednobrankové vedení vydrželo hostům do konce prvního poločasu. Po přestávce sehráli domácí velmi dobrý poločas podpořený i vstřelenými brankami. Domácím konečně vyšli standartní situace, ze kterých vstřelili 3 branky. Ve 49.minutě se po rohovém kopu prosadil Strasser a hned vzápětí z dalšího protiútoku dokonal obrat v zápase Trnka. V 63.minutě po rohovém kopu přidal Macek hlavou třetí branku. Domácím to nestačilo a pokračovali v sebevědomém výkonu. V 72.minutě přidal další pěknou branku Filip. Nejdříve si pohrál s obránci a střelou do šibenice vstřelil čtvrtou branku. Poslední branku přidali domácí opět po rohovém kopu. Na centrovaný míč si naskočil nejvýše Macek, jeho střela hlavou skončila v chumlu hráčů a odražený míč s přehledem uklidil do branky Zbudil. Letohrad zaslouženě zvítězil. Radost z vítězství kazí zranění Ondry Kaila – kterému přejeme brzké uzdravení.

Hodnocení A.Majvalda: Zápas jsme nezačali špatně, ale obdržená branka nás rozhodila a do konce prvního poločasu jsme vypadli z tempa. Na začátku druhé poloviny jsme dali dvě rychlé branky a od té doby jsme byli jasně lepším týmem a měli jsme utkání pod kontrolou. Určitě jsme nesehráli nejlepší utkání, ale za tři body jsem ohromně rád a před tím jak kluci zvládli druhý poločas smekám klobouk. Co mně kazí dojem utkání je zranění Ondry Kaila. Věřím, že to nebude nic vážného a brzy ho uvidíme zpět na trávníku.

Text vložil: Hynek Miroslav

• 30.05.2020 09:00 | Starší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 09:00 | Mladší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Pardubičky