Hlavní menu

SK Sparta Kolín - FK LETOHRAD

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

SK Sparta Kolín – FK LETOHRAD 6:2 (4:1)

Kolín: Kolín: Otáhal – Hakl, Soběslav, Štancl (69. Šlehofer) – Vácha (75. Hudec), P. Čapek (69. Šindelář), Vondráček (75. Koděra), Milec, Valenta – Vojta, Sodoma (69. Bareš)

Letohrad: Martinovský – Kail, Kundrt (61.Šplíchal), Nágl, Šponar – Lorenc, Zbudil (61.Chládek), Štěpán, Hiller, – Kabourek, Počtýnský (61.Krejčí)

Branky: 21. Čapek, 27.Štancl (pk), 37.Valenta, 42., 48. Sodoma,76.Vojta – 13.Zbudil, 81 Kabourek

Rozhodčí: Cihlář František AR: Langmajer, Hessová

ŽK: 1:4

Diváci: 130

Letohrad v Kolíně utrpěl výsledkový debakl, přitom úvod zápasu patřil právě Letohradu. V prvních 20 minutách si vypracoval 7 střel na brankáře Otáhala. V brance skončila pouze ve 13.minutě střela Zbudila. Domácí se rozjížděli pozvolna a postupně vyráželi do rychlých a smrtících protiútoků. Hostům zachytávání rychlého přechodu do protiútoku dělalo problémy, a navíc je svými chybami při rohových kopech nebo špatném vhazování na polovině soupeře přímo vybízeli. Do poločasu bylo o zápase rozhodnuto. Ve druhém poločase domácí brzy přidali pátou branku a utkání se pouze dohrávalo. Velkou zásluhu na vítězství domácích má brankář Otáhal, který především v úvodu zápasu výbornými zákroky své mužstvo podržel.

Hodnocení trenéra A. Majvalda: Myslím, že do třetí branky domácích to bylo vyrovnané utkání a my jsme byli nebezpečnější. Bohužel po obdržené třetí brance se naše hra rozsypala a do konce utkání jsme tahali za kratší konec. Za mě to je škoda, protože úvod zápasu byl z naší strany kvalitní a chyběla tam jen druhá branka, která by domácí ještě víc znejistěla. Musím říct, že jsme se zatím utkali s nejkvalitnějším protivníkem a Kolín vyhrál naprosto zaslouženě. Takhle kvalitní soupeř vás svlékne donaha a přesně ukáže kde máme rezervy. Teď je jen na nás jak na to dokážeme reagovat.


Text vložil: Hynek Miroslav

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři