29. kolo Fortuna Divize C 3.6. 2023 od 17:00 hod FK LETOHRAD – TJ Dvůr Králové n.L.

FK Dobrovice - FK LETOHRAD 3 : 0 (0 : 0)

FK Letohrad - TJ Dvůr Králové n.L., 03.06.2023 od 17:00 hod

FK Dobrovice – FK LETOHRAD 3 : 0 (0 : 0)

Čáslav: Bartoš – Novák, Sedláček, Pečínka, Bičiště (82. Vrána), Kohout (82. Tomíček), Horák, Bora (69. Zelinka), Kocourek (69. Kučera), Sedláček, Volf (69. Herzán)

Letohrad: Martinovský – Kail, Lorenc (80. Jiřánek), Kabourek (17. Klímek, 64. Hýbl), Hiller (64. Kadlec), Šponar (64. Chládek), Zbudil, Šplíchal, Nágl, Štěpán, Macek

Branky: 52. Volf, 58. Kohout, 64. Kocourek

Rozhodčí: LINHART Martin, Trojan, Bahník

ŽK: 2:1

Ani ve dvanáctém kole se Letohradu nepodařilo z venku dovést body, když padl v Dobrovicích. První vážnější situace přišla ve 12. minutě, kdy domácí na dvakrát zakončovali, jednou zakročil Martinovský a následná dorážka mířila nad. V 17. minutě přišel Letohrad o Kabourka, který po souboji se stoper musel pro zranění střídat. Po půl hodině hry zahrozil Letohrad, když z vápna zakončoval Lorenc a následnou Zbudilovu dorážku vyrazil na roh domácí brankář Bartoš. Z rohu pak hlavou zakončoval Nágl, ale i s tím si gólman poradil. O dvě minuty později postupoval Šplíchal od půlky sám na brankáře, ale ten jeho zakončení dokázal vytěsnit na roh. Podobná situace byla k vidění i na druhé straně, když domácí Kohout postupoval na Martinovského, který si s jeho zakončením poradil. Před koncem první části ještě zahrozili domácí z levé strany a na přední tyči opět bravurně zasahoval Martinovský. V 52. přišla první branka. Letohrad rozehrával na útočné polovině standardní situaci, domácím se ji povedlo odvrátit tak šikovně, že z ní okamžitě přešli do brejku, na jehož konci mířil přesně Volf, 1:0. Jen o šest minut později zahrávali i domácí standardní situaci kousek za vápnem. Tu se Martinovskému podařilo ještě vyrazit, ale na následnou dorážku už byl krátký, 2:0. O rychlou odpověď se pokusil Šplíchal s Klímkem, ale zakončení druhého jmenovaného na dvakrát likvidoval brankář Bartoš. V 64. bylo z pohledu výsledku dokonáno. Po centru z pravé strany zakončoval hlavou nikým neatakovaný Kocourek a stanovil výsledek na konečných 3:0 pro Dobrovice. Nic na tom už nezměnilo ani zakončení Zbudila, jehož střelu vyhlavičkoval z brankové čáry Vrána.

Text vložil: Radek Pavlík

• 03.06.2023 14:00 | U19 - KP | SK Holice - FK Letohrad
  • 03.06.2023 17:00 | A muži | FK Letohrad - TJ Dvůr Králové n.L.
  • 04.06.2023 09:00 | Starší elévové A | Finále krajského přeboru starších přípravek v Chocni - FK Pardubice, Ústí/Libchavy, TJ Svitavy, FK Letohrad, Spartak Choceň, FO Lanškroun, SK Nemošice, SK Pardubičky, FC Hlinsko, SK Vysoké Mýto, FK Česká Třebová, MFK Chrudim, SKP Slovan Moravská Třebová
  • 04.06.2023 09:00 | Mladší elévové A | Finále krajského přeboru mladších přípravek ve Svitavách - FK Pardubice, Ústí/Libchavy, TJ Svitavy, FK Letohrad, Spartak Choceň, FO Lanškroun, SK Nemošice, SK Pardubičky, FC Hlinsko, SK Vysoké Mýto, FK Česká Třebová, MFK Chrudim, SKP Slovan Moravská Třebová
  • 04.06.2023 09:30 | U15 - VP | FK Letohrad - FC Hlinsko

Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad