?FL 2004-2005 i Pohár ?MFS znají sv?j program

FK Letohrad - S.S.Ostrá, 31.08.2019 od 17:00 hod

Za?ínáme v Čáslavi

Poslední ?ervnový víkend byl na zasedání v Praze rozlosován již třetí ročník soutěže za ú?asti FK OEZ Letohrad. Tradi?ní ?íslo 13 nep?ineslo klubu mnoho štěstí pro úvodní kola. 8.srpna v 17.00 hodin se představíme v nov? zrekonstruovaném areálu na hřišti ambiciózního nováčka Zenitu Čáslav, s kterým jsme před lety vstupovali zároveň do divizní soutěže.
První domácí zápas 14.srpna bude opakováním posledního jarního záchrana?ského duelu. Na východ Čech podruhé b?hem dvou m?síc? p?icestuje Chomutov a určitě nebude chtít tentokrát odjížd?t s nulovým ziskem.
Ve třetím kole FK OEZ sehraje derby na p?d? obhájce st?íbrného místa v Náchodě. Dle tisku zde skončil známý trenérský stratég Celler a i další opory si hledají nové angažmá, takže t?žko předpovídat jak silné mužstvo soupeř dokáže postavit.
Podzim zakončíme doma s dalším nová?kem Mostem B a venku 20.listopadu ve Varnsdorfu.

Volkswagen cup
Ve stejný den představitelé svazu rozhodli i o podobě nového ročníku Poháru ?MFS, nazvaného dle titulárního sponzora. FK OEZ vstoupí do soutěže 31.července na hřišti vítěze předkola z duelu Skuteč - Choce?. V případě úsp?chu v prvním kole by ?ekal na Východo?echy 22.zá?í lepší z dvojice Chrudim - Hradec Králové. P?ípadného prvoligového soupeře by Letohrad potkal až v kole třetím a jednalo by se o Tescomu Zlín.

Text vložil:

• 25.08.2019 17:00 | A muži | TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Letohrad