Zápas rozdílných poločas?

FK Letohrad - S.S.Ostrá, 31.08.2019 od 17:00 hod

FK OEZ Letohrad - SK Slavia Praha B 2 : 1 ( 0:1 )

Domácí: Kykal - Kempf (90.M.Hynek), Plašil, Valta, Kovanda (85.Kvapil) - Št?pán, Vaniš, Strasmeier, Vašata (30.Peřina) - Čada, Vacek
Trenér: Miloš Mejtský

Hosté: Skácel - Martin Zachariáš, Gagula, Parys (89.Nachtman), Stib?rek - Kotrba (63.Dubský), Sláma, Kratochvíl, Kalivoda - Bálek, Mejzlík (76.Tomajko)
Trenér: Pavel Trávník

Branky: 67.Peřina, 87. Čada z penalty - 16.Kratochvíl

ŽK: Kempf, Vaniš - Skácel, Kotrba, Kratochvíl

HR: Schröter Martin
AR: Blaschke, Polák

Průběh utkání:
Letohradské po?etné publikum shlédlo zápas s dv?ma naprosto rozdílnými poločasy. Zatímco v tom prvním dominovala prvoligová rezerva a dostala se do vedení, po zm?n? stran nasko?ili na trávník jako vym?n?ní domácí borci a v infarktovém záv?ru výsledek oto?ili.
Sešívaní začali aktivně a krátce po úvodním hvizdu si p?ipsali první dobré p?íležitosti. Centr Kotrby lízl z lehou?ka hlavou Bálek, míč skončil těsně vedle brány. Následnou střelu Slámy likvidoval Kykal. V 16.minutě už udeřilo. Kalivoda přesn? našel hlavu Kratochvíla a ten i přes urputnou snahu gólmana poslal sv?j celek do vedení. Domácí ohrozili branku nepřesným pokusem Št?pána. V 36.minutě předvedl opět své um?ní Kykal, když si poradil s hlavičkou Kalivody. Podobnou situaci na opa?né straně předvedlo duo Št?pán, Vacek rovn?ž bez gólového zakončení.
Krátce po p?íchodu z kabin p?ipravili Št?pán s Vackem tutovku pro Vaniše, posila z Hradce mezi tyče sv?j projektil nenamíčila. V 67.minutě se v závaru před brankou červenobílých nejlépe zorientoval střídající Peřina a přesnou ranou k levé tyči vyrovnal. čtvrt hodiny před koncem pronikl po pravém křídle Vacek, p?ekonal gólmana za kterého zasko?il na brankové čáře jeden ze zadák?. O chvilku později doběe hrající vytáhlý útočník měl šanci na reparát, ale hlavou se neprosadil. O osudu utkání se rozhodlo tři minuty před koncem. Skácel fauloval v pokutovém území Vacka, kanonýr Čada s p?ehledem na?ízenou penaltu proměnil a v hledišti mohly propuknout t?íbodové oslavy.

Text vložil:

• 25.08.2019 17:00 | A muži | TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Letohrad