Postup do 2.kola poháru

SK Poříčany - FK Letohrad, 12.04.2020 od 16:30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

SK Holice - FK OEZ Letohrad 1 : 2, na penalty 5:6 ( 0:0 )

Domácí: Svoboda - Zeman, Skalický, černý, Jedlička - J.Velinský, J.Englich (90.Resler), Machatý, V.Englich - D.Velinský, Jílek (74.Hladík)

Hosté: Kykal - Hynek, Plašil, Valta, Šponar - Jiroušek (57.Kempf), Kuchta, Vaniš - Kočí, Vacek, Čada

Branky: 79.D.Velinský - 69.Vacek, rozhodující penalta Hynek

ŽK: Zeman, J.Englich, D.Velinský, Jedlička, V.Englich - Vaniš

HR: Navara
AR: Benák, Vacek

Průběh utkání:
Letohrad splnil povinnost a postoupil do druhého kola Poháru ?MFS. P?es houževn? bojujícího soupeře se to favoritovi podařilo až po úsp?šné střelb? ze zna?ky pokutového kopu.
Na hřišti nebyl znát rozdíl jedné t?ídy a dlouho se fanoušci hostů nemohli vzpamatovat ze slabého výkonu svých oblíbenc?. P?esto se zejména po zm?n? stran protivníka podařilo p?ikovat do vlastní poloviny hřiště. Mnoho šancí se z převahy nenarodilo a ty co zaván?ly gólem byly trestuhoidn? zahozeny.
Divizní celek poslal do vedení Vacek, jež hlavou p?izdvihl centr Šponara. Zdálo se, že Holice nebudou mít sílu vyrovnat, přesto se tak stalo. Stoper plašil vyrobil hrubku, za kterou by se káralo i v přípravce a zkušený D.Velinský vyrovnal.
Itkání tak dospůlo do penaltového rozstřelu. První tři exekuto?i byli úsp?šní. Z domácích se nemýlil Jedlička, D.Velinský, černý, z hostů Valta, Kuchta, Vaniš. Ve čtvrté sérii nedal holický Skalický, úspěšný byl naopak Kempf, po Zemanov? brance mohl rozhodnout Čada, le? třetí penaltu z posledních ?tyčech soutěžních neproměnil a kopalo se dál. První „nastavení“ zvládli V.Englich a Vacek a v sedmé sérii se blýskl druhou chycenou penaltou Kykal. Hynek nezaváhal a završil postup do dalších pohárových boj?. Hrá?i FK OEZ odešli pod?kovat velmi silné skupin? fanoušků a odjeli zpět na soustřed?ní, odkud vyráží již v neděli na přípravu do červeného Kostelce.

Text vložil:

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod