Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK OEZ Letohrad - FK Dobrovice 2 : 0

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

FK OEZ Letohrad - FK Dobrovice 2 : 0 (1:0)

Domácí: Kykal - Hynek, Štálík, Valta, Šponar - Jiroušek (46.Kempf), Kuchta (83.Hundák), Vaniš - Kočí, Vacek, Čada (88.Svoboda)

Hosté: Hikl - T?ma, Čáslava, Blažek, Matějovský - Hrdina, Maruška, Niklfeld, Limr (46.Boško) - Miškovský, Mareš (62.Kočínek)

Branky: 20.Štálík, 53.Kočí

ŽK: Štálík, Hynek - T?ma, Čáslava, Blažek

HR: Pilný Marek
AR: Polá?ek, Pr?cha

Průběh utkání:
Domácí na?ali mistrovskou sezónu stejn? jako tu předchozí ukončili. Vít?zství nad ambiciózní středo?eskou Dobrovicí znamená úspěšný podzimní divizní start a nové sebev?domí do dalších náro?ných boj?. Obec od Mladé Boleslavi předvedla kvalitní výkon, lekci z produktivity jim avšak ud?lila domácí jedenáctka.
Úvodní o?ukávací čtvrthodinku ukončila bomba Vaniše z 35 metrů, Hikl musel do vzduchu a vyrážel na roh. Poté Valta rozehrál nacvi?enou akci a dorážky ve vápně donutili hosty dvakrát vykopávat za zády již p?ekonaného brankáře z prázdné svatyn?. Ve 20.minutě se již překvapiv? málo zapln?né hledišt? dostalo do varu. Kapitán Valta vyzval ke gólové hlavi?ce nováčka v letohradském dresu Štálíka a Hikl poprvé kapituloval. Ve 31.minutě Kočí vysunul Vacka, zkušený útočník zakončil, avšak gólman na dva pokusy míč polapil. Za?ali se osmělovat i hostující borci. Brejkovou situaci tři na dva pokazil špatnou přihrávkou Miškovský. Do konce první půle převzali Středo?eši iniciativu, le? do nebezpečn?jší situace se nedostali.
Po zm?n? stran si na Valt?v centr nasko?il nejvýše Čada, hlavička míčila těsně mimo. Letohradský útočník se zdrav? naštval a o n?kolik okamžik? později předvedl výstavní akci, na jejímž konci poslal míč na zlatém podnose Kočímu a ten se z hranice malého vápna nemohl mýlit. Po šedesáti minutách hry se odhodlal ke střele Maruška, bránu minul. V 75.minutě Matějovský zakroutil přímý kop k levé tyči, Kykal se překvapit nenechal. O chvíli později střelecky aktivní Maruška o půl metru minul šibenici Kykalovy brány. Publiku se v dobrém sv?tle předvedl střídající Kočínek, ke směle svých spoluhráčů v nad?jné šanci obstřelil s Kykalem i jeho tři tyče. Samotný konec pat?il opět sv??enc?m trenéra Havlíčka. Po chyb? stoperů se dostal do gólovky překvapený Kočí, sv?j druhý gól v zápase nevsítil. Podobn? nepřesn? skončila i Vanišova střela v nastaveném čase, což nikoho v Letohradě nemrzelo, nebo? tři d?ležité body z?staly v Šedivské ulici.

Text vložil: Roman Suchomel

Nabídka webhostingu