Hlavice - FK OEZ Letohrad 1:2

SK Poříčany - FK Letohrad, 12.04.2020 od 16:30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

SK Hlavice - FK OEZ Letohrad 1 : 2 ( 1:0 )

Domácí: Bejr - Herodes (86.Košumberský), Lexa, Ková?, Ulihrach - Koblížek, Mizera, Bulí?, Bohatý (83.Jedounek) - Dido (74.Rašín), Michálek

Hosté: Kykal - Hynek, Štálík, Valta, Šponar - Kuchta (63.Hundák), Kempf, Vacek, Vaniš - Čada, Kočí (89.Plašil)

Branky: 21.Dido - 47.Vaniš, 79.Kočí

ŽK: Ková?, Dido - Kempf, Hynek, Vacek

HR: Kalenda Jan
AR: Pavelka, Jizbová

Průběh utkání: Třetí vzájemný zápas skončil podobn? jako dva předchozí, tedy výhrou zkušen?jšího Letohradu. Severo?eská víska s dv?ma sty obyvateli opět p?ipravila pro fanoušky opékané sele. I Průběh zápasu se podobal tomu lo?skému. Domácí šli do vedení, ale svěřenci trenéra Havlíčka vývoj utkání oto?ili a nakonec se radovali ze zisku d?ležitých t?í bod?.
V 15.minutě vyzloušel pozornost exligisty Bejra z dálky Vacek. Stejný hráč p?ipravil o n?kolik okamžik? později tutovku pro Kuchtu. Nedůrazné zakončení nejen že neznamenalo vedení, ale přišel rychlý kontr na jehož konci musel Kykal lovit míč ze své sítě. Pohybliv? nadaný Dido pelášil s míčem až před Kykala, brankář první ránu fantasticky pokryl, ale na druhou ránu už nemohl reagovat. Hosté byli v první půli aktivnější o ?emž sv?d?ila celá Čada zahrávaných rohových kop?. Po jednom z nich našel Šponar Štálíka, ovšem střelec uplynulého víkendu tentokrát neměl nabito ostrými náboji. Ve 40.minutě se opět našla mezírka v letohradské defenzív?. Ulihrach měl na levé straně tolik prostoru, že pouze špatná koncovka zabránila dalšímu gólu.
Po zm?n? stran se vrhli do útoku opět hosté. Šutér Vaniš předvedl Bejrovi obávanou leva?ku natolik, že zkušený gólman střelu z 35m uvid?l až za svými zády. O chvilku později pozlobil dalšího hráče s ligovými zkušenostmi Čada. Lexa pod tlakem a nedorozum?ní s brankářem s potížemi odvracel na rohový kop. Vaniš se p?ipomenul i z přímého kopu, jeho ránu Bejr vyrážel na roh. V 79.minutě se radovali hosté podruhé. St?ídající Hundák nacentroval výborný míč do vápna, kde si pohotový Kočí věděl rady a způsobil radost v sektoru Fans. Domácí se s porážkou necht?li smíčit a vrhli všechny síly do útoku. Proti vyrovnání byl zejména skv?lý Kykal, který dvě minuty před koncem zpacifikoval Koblížkovu tutovku po nádherném Lexov? pasu. Letohrad tak podruhé v sezón? zvítězil a už se chystá na d?ležitý zápas se Dvorem, na kterém se čeká rekordní návšt?va.

Fans Letohrad vypsal poprvé v historii pokutu za neú?ast na domácím zápase, takže pánové nefandi?i, máte to za litr, radši p?ij?te povzbudit sv?j tým a ukázat Dvoru, kde že jsou nejlepší fanoušci divize C.

Text vložil: Roman Suchomel

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod