Letohrad - Velim 1:0

Komentáře: Letohrad - Velim 1:0

Diskuze

Vložil: Ludek | Datum: 2006-09-18 20:05:11 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Tak to se Dávo budem těšit všichni a na tu Spartu se pořádně připravíme. Doufám, že se někdy na fotbale uvidíme a společně zafandíme. Čau Luda

Vložil: David | Datum: 2006-09-17 23:07:57 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Tak naprosto souhlasím.Taktika je určitě stanovená dobře.I já jsem velmi rád překvapen šňůrou vítězných zápasů Letohradu v divizi.Jsem zvědavej,jak toto dopadne.Hodně určitě bude hrát roli to,jestli Liberec B bude chtít postoupit,protože jestli chtít bude,tak pro něj nebude problém postavit do zápasů nějáké hráče z "A"týmu a to by pak pro Letohrad bylo špatné. Ale jinak doufám,že příští rok si budu zpříjemňovat víkendové pobyty i návštěvami zápasů Letohradu v ČFL.Strašně rád bych si to přál a navíc bych mohl vidět zápas Letohrad-Sparta "B",což by byla suprové:-),protože tady by bylo jasné,komu bych fandil:)

Vložil: Ludek | Datum: 2006-09-17 20:41:04 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Tak trochu souhlasím s názorem " chateře " ,ale rád bych upozornil, že právě tato taktika je šitá na míru pro naše chlapce. O tom přece svědčí nevídaná šnůra vítězných soutěžných utkání pod vedením trenéra Havlíčka. Nevím přesně kolik mistráků a pohárových zápasů v řadě skončilo naší neprohrou, ale myslím že snad více než 15. Právě na disciplíně a bojovnosti staví nový trenér a vlastně celý realizační tým a jak dokazují výsledky tato cesta je dobrá. Nemůžeme hrát super fotbal, když mnoho našich mladých hráčů nedávno kopalo KP a podobně. Pokud dokoupíme hotové zkušené fotbalisty věřím, že budeme předvádět atraktivnější podívanou, ale pro současný tým trenér Havlíček šije perfektní taktiku. Myslím, že cíl který máme je všem jasný. Pokusit se bojovat v poředí tabulky a rvát se o postoup do třetí ligy. Pokud se nám to podaří už letos, bude to obrovský úspěch nejen nás všech...

Vložil: David | Datum: 2006-09-17 19:25:58 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Byl jsem se povídat po dlouhé době na Letohrad(mám tam blízko chatu,jinak jsem z Prahy)a musím uznat,že výkon Letohradu mě moc nepřekvapil.Pořád je to vydřené,tu a tam je pohledná kombinace,ale jinak je to jedna velká holomajzna.Místo toho,aby se míč "posadil"na zem,tak hráč bez velkého rozmýšlení míč nakopne a útočníku "starej se". Ale musím také uznat,že hráči bojovali,snažili se,dřeli a to se mi moc zamlouvalo. Utkání to na poměry divize bylo celkem kvalitní,k čemuž také přispěl tým Velimi. Výsledek 1-0 je z mého pohledu nezasloužený,nebýt výborného brankáře Kykala,který chytal opravdu znamenitě a také tuším levé tyčky,tak utkání skončilo 1-1 nebo ještě horším výsledkem pro Letohrad. Závěrem svého komentáře chci popřát týmu z Letohradu úspěšně zvládnutou divizi a opětovný návrat do ČFL,ale musí k tomu bude potřebovat 2 věci:udržet brankáře Kykala a výborně hrajícího obránce Strasmaiera.

Diskuze byla uzavřena.

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod