Liberec B- Letohrad 1:0

Komentáře: Liberec B- Letohrad 1:0

Diskuze

Vložil: Lotar ml. | Datum: 2006-09-26 13:26:31 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Ahoj kluci...doufám že pobavíte diváky tak aby jich přišlo víc a ořádně žíznivých abysme měli pořádnej výdělek..! :-D Tak ahoj!!

Vložil: Hynek | Datum: 2006-09-26 12:21:10 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Zdravím Letohrad. Vzhledem k tomu, že bydlím 60 km od Liberce a za Letohrad hraje i můj spoluhráč z vojny Zdeněk Vacek, tak jsem si nemohl nechat ujít zápas v Liberci. Myslím si, že to ze strany Letohradu bylo v 1.poločase vlažné (soupeř mě ovšem také nepřesvědčil). Penaltový zákrok jsem neviděl a vstřelená branka v utkání? Z mého pohledu nemůžu posoudit, zda-li branka byla nebo nebyla (seděl jsem na tribuně naproti lavičce Letohradu). 2.poločas byl už o něčem jiném. Kluci často Liberec přehrávali ovšem nedařilo se moc v zakončení. A když už se dostali do vápna, tak to nějak nevycházelo. Přesto mohl nakonec Zdeněk vyrovnat. Klidně mohl s míčem směřovat k brance domácích, nevěděl, že má docela dost času si balón připravit. Škoda. Prohráli jste ale já bych to tak zle neviděl. V týmu máte dostatek technických hráčů a celkově se mi vaše hra líbila. Musím ovšem také konstatovat, že mě moc nepřesvědčili domácích. Dále si nemůžu odpustit jednu poznámku. Kluci si s míčem moc hrajou, hlavně záložníci. Někdy by to chtělo přihrávat dříve a věřím, že by z toho bylo více šancí a přečíslení. Každopádně přeju mnoho zdaru v rozehrané soutěži a zdravím Vácu, Jardu Veselku a jeho tátu a nevím, zda-li je ještě v Letohradu Pavel Kulhavý.Mějte se.

Vložil: morp | Datum: 2006-09-26 08:35:03 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Nevadí. Do konce je ještě daleko. Snad si někdo nemyslel že všechno vyhrajem. Přijde ještě mnoho těžkejch zápasů a už te? v sobotu nám naši hráči můžou ukázat jak na tom doopravdy jsme. LETOHRAD DOTOHO. P.S. Škoda plichty béčka. Šancí bylo na dva zápasy

Diskuze byla uzavřena.

• 11.04.2020 09:30 | U15 - VP | TJ Jiskra Litomyšl/Čistá - FK Letohrad