Letohrad - Sedmihorky 0:0

Komentáře: Letohrad - Sedmihorky 0:0

Diskuze

Vložil: David | Datum: 2006-10-03 21:22:54 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

15 kč že je moc?LOL!!to je úplně zadarmo!!!!nevím,kolik bys chtěl?5 kč??co snad né.

Vložil: fans | Datum: 2006-10-03 17:08:47 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

15 korun za vstup je moc. A to bez debat.

Vložil: morp | Datum: 2006-10-03 11:50:59 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Letohrad hrál jen prvních deset a posledních deset minut.To je trochu málo ne?

Vložil: David | Datum: 2006-10-01 19:35:13 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

No,takže jsem se byl opět jako chatař z Prahy podívat na Letohrad a musím uznat,že po zápase s Velimí jsem tým Letohradu vůůůůbec,ale vůůůbec nepoznával. Chyběl důraz,chyběl pohyb,chyběl nápad. Bezhlavé nakopávání balonů na útočníky bylo naprosto neúčinné a místy až trapné.Místo hry po zemi a využití křídelních prostorů to bylo naprosto stereotypní. Sice tam bylo trošičku smůly,ale na druhou stranu i hráč divizního týmu by měl z metru!!!trefit skoro prázdnou bránu. Dále bych chtěl opět vyzdvihnout hráče Strasmaiera a brankáře Kykala,proto si myslím,že tito dva hráči v týmu dlouho nevydrží,což je strašná škoda. Dále bych chtěl týmu popřát hodně štěstí v zápase s Bolkou,ale myslím si,že to bude moc moc těžký,ale třeba bude senzace a Letohrad postoupí a třeba se v dalších kolech utká se Spartou,což bych si jistě nenechal ujít.

Diskuze byla uzavřena.