Letohrad - Boleslav 0:1, ohlasy a rozhovor

Komentáře: Letohrad - Boleslav 0:1, ohlasy a rozhovor

Diskuze

Vložil: Pecan | Datum: 2006-10-06 14:24:08 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Tak co kolik fans pojedede do Trutnova???

Vložil: Pažout | Datum: 2006-10-06 00:08:22 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Letohrad předvedl výborný fotbal, nezalekl se soupeře a od začátku do něho zajel. V prvním poločase podal lepší výkon než Boleslav. Škoda toho ušmudlanýho gólu, ale opět se ukázalo že Letohrad má silnou oporu v bráně (Pavla Kykala) a v obraně (Martina Strasmeiera). Pavel je od začátku důležitý článek v sestavě Letohradu a Martin je 100% jistota v obraně.

Vložil: Ciko | Datum: 2006-10-06 00:01:06 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Středeční zápas byl senzační, určitě největší fotbalovej zážitek a to hlavně díky fanouškům!!! DÍKY MOC BYLI JSTE SKV?LÍ!!

Vložil: Robin | Datum: 2006-10-05 20:40:53 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Tak Vám pánové musím konečně poblahopřát k výbornému výkonu, pokud někdy navštívím Vaše stránky, vždy se dočtu o super Fans a o Vás se už tak moc nepíše. Často přemýšlím jak vlastně s tou Vaši hrou můžete atakovat postupovu pozici. Proto si myslím, že tentokrát to muselo být opravdu nádherné utkání. Tolik chváli napsané o Vás je opravdu nevídaná věc. Nevím, kdo je zodpovědný za negativní nádech hodnocení mnoha Vašich utkání i když v nich bodujete a mnohdy předvádíte dle mnoha hezkou podívanou, ale po tomto referátu se na Vaši hru rád přijdu podívat. Doufám, že nezůstanu sám a společně se budeme fotbalem bavit třeba už v Trutnově. Ze Dvora to nemám daleko. Myslím, že přilákat diváky do ochozů je povinností hlavně hráčů, trenérů a vlastně celého týmu, který se na chodu klubu podílí, ale pokud domácí novináři budou svůj tým hodnotit tak jak doposud činili, mnoho fandů to může nepsprávně odradit. Držím palce dobrému fotbalu a v Trutnově nechť vyhraje lepší.

Vložil: trew | Datum: 2006-10-05 17:31:59 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Vložil: newyork | Datum: 2006-10-05 15:04:00 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Takovýhle pindy může mít fakt jen nějakej mamlas z newyork kosmos. Ono je rozdíl když fandí 50 lidí a když pět. Doufám, že se z kosmu vrátíš a přijdeš pomoc José.

Vložil: jose | Datum: 2006-10-05 14:42:56 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Nebudu rozebírat výkon hráčů,ten byl mimichodem opravdu povedený,ale trošku mě zaráží představení členů Fans! A to už delší dobu. Měl jsem to štěstí(nebo smůlu),že jsem na podzim mohl navštívit většinu domácích zápasů Letohradu. Proč členové Fans dokáží povzbuzovat svoje oblíbence jen když přijede Mladá Boleslav a v ostatních soutěžních zápasech od nich slyším spíše jen štiplavé poznámky,občas i urážky? Myslím,že fanoušci by měli být od toho,aby své hráče dokázali povzbuzovat ve všech zápasech a za jakéhokoliv stavu.Ne,se jim vysmívat když se nedaří(a to je Letohrad na druhém místě)a pak svou opravdovou radost? dávat najevo v pro Letohrad rozhodnutém zápase! Není za tímto spolkem jen možnost se jít na fotbal pořádně opít a nesedět doma s rodinou? Jinak si to nedokážu vysvětlit!

Vložil: jose | Datum: 2006-10-05 14:40:51 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Vložil: franta | Datum: 2006-10-04 23:43:29 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Fotografie ze zápasu Letohrad - FK Mladá Boleslav na adrese http://www.press-photo.net

Vložil: David | Datum: 2006-10-04 21:07:56 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

hmm,škoda,že jsem v tu dobu nebyl na chatě:),určitě to muselo být krásné utkání,co jsem tak četl na internetu.

Vložil: morp | Datum: 2006-10-04 20:47:48 | E-mail: uložen | IP adresa: neuložena

Za předvedenou hru a obrovskou bojovnost zaslouží naši obrovskou poklonu a poděkování. Když budem se stejným nasazením hrát i v céčku, tak se o postup vůbec nebojím. Dnes možná nejlepší výkon co v Letohradě pamatuju. HOŠI D?KUJEM

Diskuze byla uzavřena.

• 11.04.2020 09:30 | U15 - VP | TJ Jiskra Litomyšl/Čistá - FK Letohrad