Dobrovice - Letohrad 0:3

FK Šumperk - FK Letohrad - příprava - UMT Šumperk, 22.02.2020 od 10:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Sokol Libiš, 07.03.2020 od 14:30 hod

FK Dobrovice - FK OEZ Letohrad 0 : 3 ( 0:1 )

Domácí: Hikl - Kindel (71.Socha), Miškovský, Niklfeld, Šulc - Krouský, Čáslava, Maruška, Vacek (58.Kočínek) - Boško, Matějovský

Hosté: Kykal - Hynek (28.Hundák), Rompotl, Valta, Dvo?ák - Kuchta, Strasmeier, D.Stejskal, Vaniš (83.Gerža) - M.Stejskal, Kočí (67.Čada)

Branky: 28.D.Stejskal, 57.M.Stejskal, 89.Čada

ŽK: Miškovský, Čáslava, Matějovský - D.Stejskal

HR: Rohá? Zdeněk
AR: Kapoun, Ipser

Průběh utkání: Ve šlágru kola se potkal třetí a druhý tým podzimní tabulky. Východo?eši od začátku nenechali nikoho na pochybách, kdože je na hřišti pánem a zaznamenali nejvyšší výhru na soupeřových hřištích v sezón?. O úvodní dva góly jara se postaraly zimní posily, a tak si určitě mne ruce i týmový pokladník.
V úvodu si na Valt?v roh nasko?il Kočí, avšak hlavi?ce scházela větší přesnost. O n?kolik okamžik? později D.Stejskal vyzval k voleji Hynka, i tentokrát míč let?l mimo branku. Středo?eši si za celý zápas nevytvořili gólovou šanci, n?kolikrát se pokoušeli zahrozit ze standartních situací, které zpravidla přesným zakončením nekončily. Ve 28.minutě p?enesl hru z levé strany Kuchta a D.Stejskal pohotov? skóroval.
Druhý poločas začal jedovkou Vaniše. V 54.minutě Kočí ve vápně našel lépe postaveného Hundáka, střela míčila vedle. Na opa?né straně aktivní Maruška posadil míč na Čáslavovu hlavu, která nebyla přesná. A tak se radovala hrstka fanoušků z Letohradu. Po autovém vhazování nazdvihl balón Kočí a M.Stejskal hlavičkou zamíčil do sítě podruhé. Domácí vrhli síly do útoku a Maruška, Matějovský a Krouský svými pokusy sice vyvedli Kykala z relativního poklidu, ovšem míč si cestu ani sm?r do branky nenašel. Krátce před koncem se v nad?jné pozici objevili oba střelci gól?. M.Stejskal vyzval D.Stejskala, který v koncovce neuspůl. V poslední minutě vystihl na půli hřiště rozehrávku Čada a po dlouhém sprintu a kli?ce gólmanovi uzavřel ú?et utkání.
Předvedená hra, výsledek i slavnostní otev?ení nové tribuny je tou nejlepší pozvánkou na domácí jarní premiéru. V sobotu 17.3. se od 15 hodin představí v Šedivské ulici Hlavice.

Text vložil: Roman Suchomel

Určitě důležité vítězství se sousedem v tabulce,ale je před námi ještě mnoho zápasů a nezbyvá nám nic jiného,než podobnou hrou(i výsledkově),dotahovat bodový náskok béčka Liberce.Jsem rád,že se gólově i herně zadařilo zimním posilám,jmenovcům Stejskalům.Rozdíl mezi námi a soupeřem byl v kolektivním pojetí a v týmovém duchu.

• 20.02.2020 16:15 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Dlouhoňovice
  • 22.02.2020 08:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Libchavách -
  • 22.02.2020 10:00 | A muži | FK Šumperk - FK Letohrad - příprava - UMT Šumperk
  • 22.02.2020 11:00 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí - příprava - UMT Letohrad