Dv?r Králové - Letohrad 2:3

SK Poříčany - FK Letohrad, 12.04.2020 od 16:30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

Dv?r Králové - FK OEZ Letohrad 2 : 3 ( 2:2 )

Domácí: Tomek - Král, Kruliš, Haase, S.Ježek - Jeník, Holub, Samek, Hu?ák - M.Otradovský, Brendl

Hosté: Kykal - Peřina, Rompotl, Strasmeier, Dvo?ák - D.Stejskal, Kuchta, Hundák (86.Jiroušek) - M.Stejskal, Gerža (67.Čada), Kočí (46.Kempf)

Branky: 6.Samek, 27.Kruliš - 18.Kočí, 45.M.Stejskal, 82.D.Stejskal

ŽK: Král, Brendl - Hundák

HR: Ducho? Ivo
AR: Vjasjuk, Zeman

Průběh utkání: Výborné a napínavé utkání před vyjíme?nou návšt?vou se hrálo pod Hankovým domem. Slune?né počasí, br?álov? zelený pažit a ofenzívní manévry zejména v první půli orámovaly zápas s kvalitou třetiligového duelu. Letrohrad dvakrát prohrával, přesto nakonec odvezl všechny tři body a i nadále se pokouší pronásledovat libereckou rezervu.
Dvorští vstoupili do zápasu jako uragán a i s podporou skutečného v?tru prolétali celkem hrav? dezorientovanou obranou hostů, které chyb?l pro zranění zkušený Valta. Již v 5.minutě bývalý letohra?ák Brendl uvolnil Otradovského, Kykal musel do vzduchu a míč vytáhl na rohový kop. Ten zahrával Hu?ák a zcela volnému Samkovi na malém vápně nezbývalo nic jiného než skórovat. T?žká sprcha mohla pokračovat i nadále, v další šanci Hu?ák trefuje tyč. Domácí procházeli do nebezpečných pásem před Kykalem pom?rn? snadno a zdálo se být otázkou času kdy vstřelí další gól. Opak byl pravdou, Kuchta výborn? zatáhl míč po pravé straně zacentroval před Tomka a důrazný Kočí hlavou vyrovnal. Ve 27.minutě se opět rozvášnili domácí fanoušci. Rychlou akci po několika přihrávkách na jeden dotyk zakončil přesnou střelou k tyči Kruliš. Potvrdit vedení mohl Otradovský, bránu však v dobré pozici minul. Na druhé straně kopal trestný kop Hundák, Tomek byl pozorný. V nastaveném čase prvního poločasu si Hundák rozehrávku zopakoval, M.Stejskal hlavou míč p?izdvihl a Tomek ho musel vylovit ze své svatyn? podruhé.
Druhý poločas již tolik branek nep?inesl a zcela se změnil i obraz hry. Hosté nabuzeni vyrovnávacím gólem a i s p?íznivým v?trem v zádech měli navrch a zdálo se, že soupeři docházejí síly. K vid?ní již nebylo tolik šancí, hrálo se ale neustále ve vysokém tempu. V 65.minutě nap?áhl Kuchta Tomek zachránil. Dramatický zápas našel rozuzlení v 82.minutě. Dlouhý nákop ve vápně hlavou p?ihrál Čada a D.Stejskal rovn?ž hlavou a to již třetí gólovou v nedělním odpoledni kvalitní utkání rozhodl.
David vstřelil 300.branku Letohradu b?hem šestiletého p?sobení FK OEZ v divizní soutěži.

Text vložil: Roman Suchomel

V 1.pol.jsme propadli v defenzivě a pustili domácí do velkých šancí.Po přeskupení řad jsme se zlepšili a nejvíc si vážím toho,že jsme dokázali vyhrát i když jsme dvakrát prohrávali.

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod
  • 05.04.2020 09:30 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Sokol Moravany/Dašice