Letohrad - Hlinsko 2:0

FK Letohrad - FK Náchod, 04.04.2020 od 16:30 hod

FK OEZ Letohrad - FC Hlinsko 2 : 0 (0:0)

Domácí: Kykal - Kuchta, Strasmeier, Rompotl, Vaniš - Kempf, Čada (88.Gloziga), D.Stejskal, Hundák (66.Jiroušek) - M.Stejskal (66.Gerža), Kočí

Hosté: Lankaš - Janoušek, Kysela (64.Netolický), T.?ezní?ek, P.?ezní?ek - Novák (86.Drahoš), Bouška, Šulc (82.Hrubý), Bohá? - Tománek, Dostál

ŽK: D.Stejskal - Tománek, Novák

Branky: 48. D.Stejskal, 83.Čada

HR: Haleš Vladan
AR: Vafka, Vítek

Průběh utkání: Letohrad se představil podruhé na jaře doma a byla z toho premiérová výhra. Ta se narodila po dvou kuriózních gólech a dle celkového Průběhu zápasu byla zasloužená. V první půli se Havlíčkovi svěřenci nemohli dostat do obvyklého tempa a by? se neustále pohybovali na soupeřov? půlce k šancím na skórování se nedostali. Krátce po zm?n? stran přišel první úder, který p?inesl větší klid a i slušně zapln?né hledišt? se začalo fotbalem bavit.
Po nepříliš zajímavé úvodní půlhodině Vaniš prudkou ránou vystrašil Lankaše. Ve 39.minutě Čada opět vypálil, od bránícího protihráče se míč odrazil od letohradského kapitána a první nebezpečí bylo na sv?t?, ale míč prosvišt?l vedle pravé tyče. Největší p?íležitost si domácí vypracovali těsně před odchodem do kabin. Čada z levé strany nacentroval do vápna, kde nabíhající Kočí v dobré pozici míč nezpracoval. První střelu mezi tyče namíčil na opa?né straně Dostál, Kykal se překvapit nenechal.
Ve 48.minutě D.Stejskal zatáhl míč a jeho z?ejm? nepovedený centr skončil za zády překvapeného Lankaše. O chvilku později si v brejkové situaci vyměnili balón Hundák s Čadou a D.Stejskal vystřelil mimo bránu. Po hodině hry Vaniš našel hlavu Kočího, ten zamíčil přesn? k tyči, Lankaš svou předchozí chybu napravil. Vytáhlý kanonýr měl i druhý pokus, tentokrát hlavička skončila vedle brány. Hosté se předvedli Dostálovou slabou ránou z prostoru velkého ?tverce. Náskok mohl zvýšit opět Kočí, ale osamocený průnik nezakončil přesn?. Skóre se naplnilo do kone?né podoby v 83.minutě. Lankaš reagoval na malou dom? odkopem do míst, kde operoval Čada a střelou z první míč po zemi uklidil do opušt?né svatyn? i přes velkou Lankašovu snahu ho dostihnout.

Text vložil: Roman Suchomel

V prvním poločase jsme bojovali hlavně s nervozitou a hra se odehrávala jen ve středu pole,bez vážnějších střeleckých příležitostí na obou stranách.V druhém pol.se naše hra už trochu zlepšila i když před vlastními diváky to stále není ono.

• 04.04.2020 16:30 | A muži | FK Letohrad - FK Náchod
  • 05.04.2020 09:30 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Sokol Moravany/Dašice