Letohrad - Předměřic 1:1

FK Šumperk - FK Letohrad - příprava - UMT Šumperk, 22.02.2020 od 10:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Sokol Libiš, 07.03.2020 od 14:30 hod

FK OEZ Letohrad - SK Předměřic nad Orlicí 1 : 1 (1:0)

Domácí: Kykal - Hynek, M.Stejskal, Strasmeier, Vaniš - Jiroušek (87.Gloziga), Valta, D.Stejskla, Kočí - Fišer (81.Šťovíček), Svoboda (46.Majvald)

Hosté: Ottmar - Tomášek (70.Chmelík), Plašil, Kubec, Vašata (46.Kubištel) - Seifert, černý, Slezák (58.Matějus), Lemfeld - Šupák, Winkler

ŽK: Hynek - Seifert - Vašata

Branky: 41.Strasmeier - 83.černý z p.

HR: Garaja Miroslav
AR: Hlavá?, Morávek

Průběh utkání: Domácí nastoupili do zápasu v siln? improvizované sestav? z d?vodu záchranářských prací B týmu ve Stolanech, a tak si zahrál masér mužstva Fišer a hráči, kteří do divizní soutěže nakoukli úplně poprvé. P?esto se zdálo, že úsp?šná š??ra trenéra Kubíka skončí, ale díky penaltě krátce před koncem se soupeři o body pod?lili.
Hned v úvodu se prosadil po levé straně Vaniš, avšak zakončil nepo?esn?. Po čtvrthodince hry se hosté dostali do tlaku a po závaru před Kykalem černý ani Šupák míč do opušt?né branky nedostali. Ve 21.minutě Kočí našel v dobré pozici Jirouška, střela bez přípravy míčila těsně mimo. O chvilku později Vaniš ideáln? našel Fišera pokus bez přípravy gólový efekt nep?inesl. Ve 40.minutě Jiroušek nahrál Kočímu, před nímž v nouzi odehráli zadáci na roh. Další akce již skončila gólem. Valta sehrál nakrátko rohový kop Vaniš se uvolnil a nadýchaný míč hlavou dopravil do sítě Strasmeier. Zvýšit vedení mohli domácí ještě do přestávky, avšak gólovou střelu Kočího a Svobody zastavil v cestě do sítě debutant Fišer.
Po přestávce Fišer vyzkoušel Fišer Ottmarovu pozornost. V 62.minutě Lemfeld po obléhání pokutového území nebezpečn? vypálil, branku však minul. V 66.minutě nová?ci Fišer s Majvaldem rozebrali hostující obranu a po střele druhého jmenovaného ottmar vytáhl neuv??itelný zákrok, díky němuž se fanoušci podruhé neradovali. V 75.minutě Seifert v dobré pozici míčil nad. V 83.minutě se ve vápně odrazil míč od ruky Kočího a hlavní rozhodčí na?ídil pokutový kop. Mí? si postavil kapitán černý a nekompromisní ranou vyrovnal. V nastaveném čase pronikl po pravé straně Hynek, křižná rána prostor mezi t?emi tyčemi nenašla.

Text vložil: Roman Suchomel

Smekám před hráči!Za výkon v silně kombinované sestavě se nemusí stydět.S jedním útočníkem na stoperu,s druhým uprostřed zálohy,s masérem na hrotu a s třemi hráči,kteří toho za poslední dobu moc nenahráli ani za B tým,je to dobrý výkon.Škoda tyče Hynka v poslední minutě utkání,mohli jsme být spokojeni i výsledkově.Nechtěli jsme zklamat diváky,ale vše bylo podřízeno výhře B týmu ve Stolanech,což se povedlo.

• 20.02.2020 16:15 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Dlouhoňovice
  • 22.02.2020 08:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Libchavách -
  • 22.02.2020 10:00 | A muži | FK Šumperk - FK Letohrad - příprava - UMT Šumperk
  • 22.02.2020 11:00 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí - příprava - UMT Letohrad