15.kolo Divize C 16.11.2019 od 13,30 FK LETOHRAD – FC Hlinsko

FK Mistrovice - FK Letohrad - příprava, 04.01.2020 od 17:00 hod

Pěnička - Šponar, Šedivý, Kempf (77.Vacek), Peřina - Hundák, Kvapil, Gloziga (61.Vaniš), Kail - Kočí, Gerža (70.Svoboda)

Branky:
Gerža 2x, Kočí

Žluté karty: 1:1

Divák?: 150

Domácí mužstvo posílilo o n?kolik hráčů z třetiligového áčka, takže utkání bylo pln? v režii domácích. V prvním poločase měli ale Letohradští „rozštelovaná“ míčidla, protože trefovali pouze brankovou konstrukci. Ty? napálil Gloziga, břevno nastřelil Kočí. Ve druhé půli se hned zkraje po rychlém protiútoku Hundáka trefil přesn? Gerža - 1:0. Po hodině hry unikl po křídle Gloziga, p?ihrál před branku Kočímu, jenž p?idal druhou branku. Na 3:0 dával opět Gerža. Hosté mohou být rádi, že si neodvezli větší p?íd?l, protože své obrovské šance neproměnili ještě Kočí s Kvapilem.

Text vložil: Admin