Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Lanškroun - FK OEZ Letohrad B 0:1 - aktualizováno

Další utkání B muži:
TJ Sokol Libchavy - FK Letohrad, 30.05.2020 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FO Lanškroun B, 14.06.2020 od 10:15 hod

Lanškroun - FK OEZ Letohrad B 0 : 1 (0:1)

Sestava:
Jaroš - Šponar, Šedivý, Peřina, Kail -Vacek, Kvapil, Kuchta (45. Hundák), Gloziga - Svoboda (60. Šťovíček), Myšák (45. Kočí)

Branka:
Vacek

Hosté, v jejichž sestav? se objevil kanonýr s vlhkým střeleckým prachem Myšák, měli v úvodní půli mírnou územní převahu, ale do vyložených šancí se nedostávali. Vedoucí trefa Letohradu, a jak se později ukázalo jediná branka utkání, byla sice dílem Vacka, ale tomu hodně pomohla paní Št?st?na. Nepovedený centr skončil za zády domácího brankáře Wendliga. Vyrovnat mohli domácí Šilarem, jenže gólman Jaroš jeho pokus za ?áru nepustil. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná. Lanškrounu se však remízovou branku vstřelit nepodařilo. V záv?ru pak ještě Wendlig musel krýt střelu Hundáka. Utkání by spíše než výhra Letohradu slušela remíza.

Převzato z www.denik.cz

Text vložil: Admin

Bez ohrožení brány se vyhrát nedá. Vyhráli jsme omylem, protože gól jsme dali z nepovedeného centru. Od hráčů, kteří aspirují na místo ve třetiligovém celku, bych čekal daleko lepší výkon. Fotbalisté, kteří třeba naskočí proti Spartě by měli ukázat daleko víc. Možná jsme měli trochu navrch my, ale kromě toho jednoho centru, neohrozil nikdo ani jednoho brankáře. Zápas to byl spíše remízový.

• 30.05.2020 09:00 | Starší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 09:00 | Mladší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Pardubičky
  • 30.05.2020 13:00 | Starší elévové A | Landek cup 2020 pro U11 -