Moravská Třebová - FK OEZ Letohrad B 0:0

FK Letohrad B - TJ Sokol Libchavy, 20.10.2019 od 10:15 hod

SKP Slovan Moravská Třebová : FK OEZ Letohrad B 0:0 Dne20.9. 2008

SKP Slovan Moravská Třebová : FK OEZ Letohrad B 0:0

Sestava: Pěnička – Peřina, Melichar, Lukeš (45. Rompotl), Šponar – Remeš (45. Petr), Svoboda J., Kříž, Jiroušek – Fišer, Svoboda T.

V prvním poločase byl k vidění takticky vedený boj, který se odbýval mezi šestnáctkami, defenziva na obou stranách převládala nad útokem. Hosté si nedokázali vypracovat žádnou šanci, na straně domácích stojí za zmínku jenom střela R. Šatníka z 25 metrů, kterou Pěnička vyrazil na roh. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Hosté Kryštofa za celý poločas výrazněji neohrozili, jejich útočné úsilí končilo na hranici vápna.

Domácí se snažili útočit, ale proti výborně organizované obraně soupeře se prosazovali těžko. V 55. minutě vysunul P. Šatník Hollého, ale jeho střelu dokázal hostující obránce na poslední chvíli zblokovat na roh. Posléze našel přesným centrem Potáček hlavu Strouhala, jenž minul Pěničkovu branku, a poslední příležitost domácích přišla v 83. minutě. Králíček centroval na P. Šatníka, ale ten také hlavičkoval mimo. Utkání tak skončilo zaslouženě smírně.

Převzato z www.denik.cz

Text vložil: Šťovíček Michal

Fotbal byl průměrné úrovně a výsledek průběhu odpovídal, my jsme byli silnější v obraně než v útoku, kde to z naší strany nebylo ono, nedokázali jsme se prosadit. S bodem jsem vcelku spokojen, výkon nebyl úplně ideální, ale viděl jsem, že kluci pro to udělali maximum. Naše sestava se odvíjí od áčka, máme také zraněné hráče, takže nám vypomohli fotbalisté z A družstva.

Jiří Valta, trenér Letohradu B

Převzato z www.denik.cz

• 19.10.2019 09:00 | Starší elévové A | MFK Chrudim - SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí,FK Spartak Choceň,FK Letohrad
  • 19.10.2019 09:00 | Mladší elévové A | MFK Chrudim - SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí,FK Spartak Choceň,FK Letohrad